140 студентів хочуть стажуватися у Львівській міськраді Друк

У Львівській міській раді щотижня відбуваються зустрічі з волонтерами, які мають намір проходити стажування у Ратуші. За останні два місяці близько 140 студентів пройшли співбесіду щодо проходження стажування чи практики у Львівській міській раді.

Студентів проінформують про структуру Львівської міської ради та стажування в управліннях департаментів. Студентам пропонують різні варіанти проходження стажування: від волонтерства до проходження переддипломної практики. Окрім стажування, студенти можуть також об’єднуватися у групи для створення і реалізації власних проектів при управліннях у рамках програми «Перший кар’єрний крок». У березні заплановано ще декілька зустрічей зі студентами – волонтерами для їхньої адаптації, розуміння процесу та можливостей максимально реалізувати себе.
 
«Стажування для волонтерів стане і можливістю, де вони мають змогу використати теоретичні знання власної спеціальності, і незамінним досвідом, що суттєво підвищить їх рівень як фахових працівників. Проте найголовніше – це те, що вони зможуть долучитись до будування і поліпшення влади у державі, починаючи з місцевого самоврядування», –сказав заступник начальника відділу кадрів Галина Бордун.

zaxid.net

фото studcity.nau.edu.ua

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST