Громадські активісти прагнуть посилити боротьбу з корупцією Друк

В Україні створюють Громадську палату з боротьби з корупцією. Про це повідомив голова громадського об’єднання «Комітет з боротьби з організованою злочинністю та корупцією» Олексій Косарєв.

Громадська палата з боротьби з корупцією має об'єднати громадські організації в усіх 27 адміністративних одиницях України, розповів Олексій Косарєв. Мета такого об'єднання, за його словами, - представництво інтересів суспільства в органах влади та судах, а також проведення незалежної громадської експертизи парламентських законопроектів. 
 
Покладатися на суди та захист від держави українцям, на думку Косарєва, нині не доводиться. «Ми сьогодні маємо захищати себе від тих, хто поставлений державою захищати нас», - заявив активіст. 
 
Зараз, як повідомив голова «Комітету з боротьби з організованою злочинністю та корупцією», по областях тривають місцеві форуми громадських активістів. Наприкінці травня очікується підсумковий форум у Києві та завершення підписання протоколу про створення Громадської палати з боротьби з корупцією. 

Громадський Простір

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST