Для перспективних та амбітних студентів у Львові працюватиме «Школа Майстерності» Друк

У Львові розпочинає роботу «Школа майстерності». Вже сьогодні всі охочі студенти зможуть відвідати першу лекцію на тему: «Ведення підприємницької діяльності у Львові».

Як розповіли організатори проекту, «Школа Майстерності» – це віртуальний заклад, де молоді спеціалісти здобувають знання від практиків, професіоналів своєї справи. Практиками виступатимуть посадовці Львівської міської ради в таких сферах як економіка, туризм, зовнішні інвестиції, медицина, освіта тощо. До участі в семінарах запрошуватимуть студентів усіх львівських ВНЗ за відповідними напрямками.
 
Отож, сьогодні, 4 березня, у приміщенні Львівської міської ради відбудеться лекція для студентів, які навчаються на факультетах економічного напрямку, а також тих, хто цікавиться підприємницькою діяльністю. Проводитиме її Вікторія Довжик, начальник відділу економічного розвитку Львівської міської ради.
 
«Школа майстерності – ще один крок у напрямку відкритості влади і наближенні посадовців до мешканців міста. Часто студенти закінчують університети і, на жаль, не мають ні найменшого уявлення про реальну роботу тієї чи іншої галузі життя міста. Цей проект дозволить студентам, які планують стати вчителями, отримати реальну інформацію про освіту в місті, про її перспективи. Студенти, які планують працювати у соціальній сфері, дізнаються про реформи у цій галузі та можливості для молоді», – розповіла керівник управління внутрішньої політики Наталка Міхнова.

офіційний портал Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST