Не для справи, а заради слави? Друк

15 лютого у Львівському прес-клубі реформ представники ГО „Вартові закону” та депутат Львівської міської ради  І. Василишин провели прес-конференцію, на якій повідомили ЗМІ про результати своєї роботи у сфері ЖКГ.

Зокрема голова ГО «Вартові закону» О. Веренцов оприлюднив копію подання прокурора м. Львова від 5 лютого міському голові Львова Андрію Садовому щодо усунення порушень чинного законодавства в діяльності посадових осіб Львівської міської ради. Йдеться про незаконне позбавлення мешканців права відмовлятися від послуг ЛКП з утримання будинків та прибудинкових територій. Депутатська група „Громадянська позиція” дії учасників прес-конференції оцінює як нечесні та такі, що наносять шкоду громаді Львова і дискредитують громадський рух. 

Цим питанням уже тривалий час займається голова депутатської групи „Громадянська позиція” Теодор Дяків. Він ініціював розгляд цього питання прокуратурою м. Львова та надав доказові матеріали, розробив та опублікував відповідні методологічні вказівки для мешканців. Саме завдяки йому справа зрушилася з мертвої точки. Подання прокурора – це реакція прокуратури на депутатські запити та офіційні пояснення від 25 та 28 грудня 2009 року саме Теодора Дяківа.
 
ГО „Вартові закону” видало за свої досягнення багаторічну працю інших осіб та організацій, зокрема Асоціації платників податків, Громадського форуму Львова, Комітету прав захисту громадян та ін.  Депутатська група стоїть на твердих переконаннях: громадській організації не слід уподібнюватися до українського політикуму. Подібні дії мають стати неприйнятними для будь-якої громадської організації.
 
Депгрупа  „Громадянська позиція” справу щодо захисту прав мешканців у сфері ЖКГ доведе до логічного завершення. Зокрема проконтролює, щоб зловживання зазначені у поданні прокурора були усунені, права мешканців дотримані, а посадові особи, винні у порушеннях законодавства, понесли відповідальність.
 
Для реалізації цього та інших питань депгрупа «Громадянська позиція» буде відстоювати питання створення у Львівській міській раді постійно діючої депутатської комісії з питань ЖКГ. Цей процес група вже ініціювала на минулому засіданні Львівської міської ради.

lvivrada.gov.ua

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST