Олімпіада KSE із кількісних методів у економіці відкрита для молоді Друк

Київська Школа Економіки (KSE) та регіональні представництва AIESEC запрошують студентів взяти участь в Олімпіаді з кількісних методів у економіці. 

Що таке Олімпіада KSE із кількісних методів у економіці? 
 
Мета Олімпіади – стимулювати розвиток аналітичного мислення в українських студентів та сприяти застосуванню точних математичних та статистичних інструментів для розв’язання економічних задач. 
 
Олімпіада KSE складається з двох етапів. На першому етапі (березень-квітень) студенти будуть змагатися за перші три місця у своєму місті. Другий фінальний тур буде проведено у Києві в травні. 
 
Завдання Олімпіади складатимуться із запитань з декількома варіантами відповідей на вибір. Завдання потребуватимуть поєднання аналітичних здібностей, швидкості мислення та вміння використовувати різноманітні концепції з математики та статистики для розв’язання економічних задач. 
 
Де і коли відбудеться Олімпіада KSE? 
 
Перший тур Олімпіади відбудеться в березні-квітні 2010 у наступних містах: 
 
* Донецьк - 10 березня, 16.00-18.00 
* Одеса – 23 березня, 16.00-18.00 
* Львів – 23 березня, 16.00-18.00 
* Дніпропетровськ – 30 березня, 16.00-18.00 
* Харків – 31 березня, 16.00-18.00 
* Київ – 7 квітня, 16.00-18.00. 
 
Будь ласка, регулярно перевіряйте сайт www.kse.org.ua для отримання інформації про точне місце проведення Олімпіади в кожному місті та можливі зміни у розкладі. 
 
Хто має право брати участь в Олімпіаді KSE? 
 
Студенти будь-яких спеціальностей, що цікавляться застосуванням кількісних методів до розв’язання. 
 
Яка робоча мова Олімпіади KSE? 
Робоча мова Олімпіади – українська. 
 
Хто буде вважатися переможцем Олімпіади KSE? 
 
Вибір переможця буде базуватися на балах, отриманих за розв’язання завдань Олімпіади. У разі необхідності, заключне рішення належатиме журі з професорів KSE (перелік професорів KSE ви можете знайти на сайті www.kse.org.ua/people.htm) . 
 
Чи будуть нагороджені переможці Олімпіади KSE? 
 
Переможці першого туру Олімпіади KSE із кількісних методів в економіці будуть запрошені до Києва у травні 2010 (переїзд та проживання будуть компенсовані KSE) для участі у фінальному турі Олімпіади KSE та участі у Відкритої лекції KSE з професором Чарльзом Каломірізом (Колумбійська бізнес школа, США). 
 
Переможці фінального туру отримають наступні грошові винагороди: 
 
1-е місце - $300 
2-е місце - $200 
3-е місце - $100 
 
Що потрібно зробити, щоб взяти участь у Олімпіаді KSE? 
Для участі в Олімпіаді KSE усі зацікавлені студенти повинні зареєструватися он-лайн (www.kse.org.ua) принаймні за один тиждень до дат, вказаних вище (наприклад, якщо Олімпіада у Донецьку відбудеться 10 березня, то студенти, що бажають взяти участь, повинні зареєструватися он-лайн до 4 березня). 
 
Чи можливо отримати додаткову інформацію щодо Олімпіади KSE? 
Якщо ви маєте запитання або вам необхідна додаткова інформація щодо Олімпіади KSE із кількісних методів в економіці, будь ласка, заходьте на сайт www.kse.org.ua або зверніться до відділу розвитку KSE (Марина Писаренко, 044-492 8012, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ). 

Громадський простір

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST