Львівські пластуни вшанують пам'ять Романа Шухевича Друк

5-6 березня 2010 року львівські пластуни вшанують пам'ять героя України Романа Шухевича. Саме 5 березня виповнюється 60 років з дня смерті Головного командира УПА Романа Шухевича.

Цього року вшанування буде складатись вже з традиційних частин. В п'ятницю, 5 березня, організатори проведуть теренову гру - квест для учнів шкіл міста Львова в с. Білогорща. Гру організовують вже третій рік. Метою такої гри є зацікавлення учнівської молоді історією України та ознайомлення з діяльністю Пласту. Нагадаємо, що Роман Шухевич також був активним членом Пласту.
А в суботу, 6 березня, відбудеться символічний легкоатлетичний пробіг від будинку по вул. Довбуша 2 (місця народження Романа Шухевича)  до с. Білогорщі(місця смерті). До пробігу долучаться міські молодіжні організації. Також цього дня об 11 годині буде проведена теренова гра - квест для пластунів, яка розпочнеться біля меморіальної дошки Роману Шухевичу, на вулиці Чупринки, 1. Квест побудований на біографії Романа Шухевича та несе пізнавальний характер. Окрім своїх знань про Головного Командира УПА, команди зможуть проявити пильність, швидкість та навіть знання азбуки Морзе.
 
Акція традиційно завершиться вечором бардів у Пороховій вежі. У супроводі патріотичної пісні у виконанні пластунів буде згадано життєвий шлях Романа Шухевича.
 
Акцію підтримали: управління освіти Львівської міської ради; аквапарк «Пляж», компанія «!ФЕСТ», колегія та профком студентів та аспірантів НУ «Львівська політехніка»

ПЛАСТ

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST