Громадські організації Львівщини закликали Європарламент виключити зі своєї резолюції пункт про Бандеру Друк

Громадське об’єднання «Українська альтернатива» закликає Європарламент переглянути свою резолюцію щодо України і виключити з цього документа пункт, який стосується присвоєння Степанові Бандері звання Героя України. 

Про це йдеться в заяві Громадського об’єднання «Українська альтернатива», яка була оприлюднена сьогодні, 1 березня, на прес-конференції.

Керівники громадських організацій Львівщини, члени ГО «Українська альтернатива», висловлюють обурення 20-им пунктом резолюції Європарламенту, який засуджує присвоєння Степанові Бандері звання Героя України і рекомендує новообраному Президентові переглянути це рішення.
 
«Ініціювання цієї резолюції групою польських депутатів Європарламенту свідчить про те, що певні політичні кола Польщі ще досі не позбулися імперських комплексів і продовжують однобоко трактувати історію, руйнуючи надбання українсько-польського порозуміння останніх років», – йдеться в заяві.
 
У ній також зазначено, що «за цю резолюцію проголосувало російське лобі – депутати від Німеччини, Італії, Франції – країн, які залежать від російського газу», тому дане рішення «має політичне підґрунтя і є реверансом у бік Москви».
 
Голова ЛОВ Центру національного відродження імені Степана Бандери Юрій Антоняк заявив, що ця рішення Європарламенту є грубим втручанням у внутрішні справи України, а звинувачення Бандери у співпраці з нацистами – це вершина цинізму, адже сам він був в’язнем гітлерівського концентраційного табору.

zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST