Флеш-моб «Прийди, побач, інтерпретуй» Друк

У Львові на площі перед пам’ятником Кобзарю у межах всеукраїнського молодіжного фестивалю-конкурсу «Шевченко-Фест», відбувся флеш-моб «Прийди, побач, інтерпретуй».

Понад 30 представників різних громадських організацій, тримаючи у руках аркуші формату А4, на яких було надруковано літери та склади, створили на очах спостерігачів рядки шевченківських віршів: «У кожного своя доля і свій шлях широкий», «Ну, що б, здавалося, слова... Слова та голос, більш нічого, А серце б’ється, ожива. Як їх почує», «Од слова до слова, Не минайте ані титли, Ніже тії коми, Все розберіть!» 
 
— У Львові з 21 по 23 травня пройде фестиваль «Шевченко-Фест», а цією акцією ми хотіли привернути увагу львів’ян та молоді до творчості Тараса Григоровича, яка надихає людей на створення нової поезії. Цього року на третьому «Шевченко-Фесті» з’явиться нова номінація — «Театр», у якій показуватимуть короткі сценки, — зазначила один з організаторів фестивалю Ярина ПАРАНЬКО. 
 
Нагадаємо, молодіжний фестиваль-конкурс «Шевченко-Фест» уперше відбувся 2007 року. Форум передбачає змагання у номінаціях «Сучасна пісня», «Малюнок», «Фотографія», «Авторська поезія та проза». Важливим критерієм є відповідність Шевченковій тематиці у творах, які представлено на конкурс. Основна мета фестивалю — донести до загалу, а насамперед до молоді, усвідомлення невід’ємності Кобзаря від сучасної України, нашої національної свідомості, розкрити незнані сторони його особистості, дати поштовх до творчого розвитку і підтримати талановиту молодь. 

Громадський Простір

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST