Уряд України запрошує НУО до співпраці у проведенні Дня Європи в Україні Друк

За результатами оперативної наради щодо проведення Дня Європи, Координаційне бюро європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету міністрів України запропонувало громадським організаціям підтримати проведення Дня Європи в Україні у 2010 році по всій Україні.

Конкретно, якщо Ваша громадська організація має креативні ідеї та пропозиції щодо того, що Ви могли би зробити щодо цікавого та корисного відзначення Дня Європи у Вашому регіоні (місті) - за умови організаційного, але не фінансового, сприяння з боку місцевих органів влади - до 1 березня подайте стислий опис Ваших пропозицій не більше ніж на 1 сторінку. 
 
Ви маєте розписати коротко, але змістовно, що саме Ви могли би зробити, і зазначити, якого роду сприяння з боку місцевої влади Вам для цього потрібне. Вітаються креативні ідеї! 
 
Ваші пропозиції надсилайте до Секретаріату Громадської експертної ради при Українській частині Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  
 
Після 1 березня усі надані пропозиції громадських організацій будуть передані у систематизованому вигляді до Координаційного бюро європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету міністрів України з проханням забезпечити повне сприяння у реалізації цих ідей з боку місцевих органів влади.

Координаційне бюро європейської та євроатлантичної інтеграції

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST