У Львові стартує конкурс на фінансову підтримку книговидавців Друк
З 26 березня 2010 року у Львові стартує третій конкурс на фінансову підтримку видання українськомовної книги. Про це сьогодні, 25 лютого, під час прес-конференції повідомив заступник міського голови Львова з гуманітарних питань Василь Косів.
«Львівська міська рада проводить цей конкурс вже третій рік поспіль. У 2008 році ми дофінансували 15 видань, у 2009-му – 17 на суму 350 тисяч грн. Важко сказати, який буде бюджет цього року, але ми подаватимемо для затвердження ще більшу суму», - зазначив Василь Косів. 
 
У 2009 році під цей проект місто виділило 350 тис. грн, за котрі було до фінансовано 17 книг. Єдина умова конкурсу - фінансова підтримка видання не може перевищувати 20 тис. грн, або 50% вартості тиражу, натомість частина книжкової продукція, виданої за підтримки Львівської міської ради, обов’язково передається для поповнення фондів міських бібліотек та бібліотек закладів освіти. 
 
«Ми підтримуємо найрізноманітніші видання. У комісії, до складу котрої входять представники органів виконавчої влади, спілок, бібліотек та експерти книговидання, є загальна згода, стосовно того, що не потрібно виокремлювати важливість книг для дітей чи для дорослих. Тож у переліку є науково-дослідницькі книги, книги про Львів, книги для дітей. Цього року особливу увагу також приділили Богданові Ігорю Антоничу», - зазначив Василь Косів. 
 
Заявки на участь в конкурсі прийматимуться до 26 березня 2010 року включно. Конкурс триває 55 календарних днів з моменту оголошення. 
 
Для участі видавництву необхідно подати документи за адресою: 79008, м. Львів, пл. Ринок, 1, Львівська міська рада (Центр обслуговування мешканців). 
 
Необхідні документи: 
 
- заява на ім’я начальника управління культури і туризму про надання фінансової підтримки, 
- реєстраційна картка встановленого зразка, 
- установчі документи учасника конкурсу, 
- копію угоди з видавництвом та копію свідоцтва про внесення до державного реєстру видавців, 
- інші документи, що підтверджують право на видання, детальний кошторис витрат на видання, рукопис або макет видання. 
«Для мене, як видавця, важливо, що книги, видані в рамках конкурсу потраплять не лише в домашні бібліотеки читачів, а й до публічних бібліотек. Крім того, варто було б давати гранти авторам які мають намір написати або перекласти книгу», - зазначив директор видавництва «Літопис» Михайло Комарницький.  

Громадський простір

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST