AIESEC організовує круглий стіл на тему «Діти – наше майбутнє» Друк

Сьогодні, 24 лютого в обласному управлінні освіти у Львівській області (вул. Просвіти 4а) львівський осередок організації AIESEC проведе круглий стіл, метою якого є пошук шляхів вирішення проблем благодійності в Україні і місті Львові.

Концепції благочинної діяльності в нашій державі потребують серйозного переосмислення, оскільки зараз вона зводиться лише до матеріальної допомоги сиротам. Проте, ми повинні усвідомлювати, що це зовсім не те, що потрібне дітям: їм перш за все необхідна наша турбота та підтримка. Цим заходом AIESEC намагається привернути увагу громадськості до повсякденного життя сиріт, їх почуттів та потреб.
 
У ході круглого столу будуть розглянуті наступні питання:
  1. Духовне чи матеріальне? Переосмислення стандартних заходів та проектів допомоги дитбудинкам.
  2. Державна підтримка науково-соціальних проектів для дітей-сиріт.
  3. Сприяння розвитку охорони здоров’я масової фізичної культури, спорту і туризму, пропагування здорового способу життя.
  4. Підходи в розумінні благодійництва в Україні та у Європі
  5. Духовна культура дітей-сиріт. Позакласні заходи, екскурсії, походи.
Учасниками круглого столу будуть члени AIESECу, громадських організацій, благодійних фондів та представники влади. Розпочнеться захід о 14 годині у приміщенні обласного управління освіти (вул. Просвіти 4а). Відвідати круглий стіл запрошуються всі бажаючі.
 
Круглий стіл відбудеться в межах проекту “Подаруй мені мрію” –  соціально-освітнього проекту, основним завданням якого є розширення кругозору дітей із сиротинців, підвищення їх власної самооцінки, прагнень до знань та розуміння навколишнього світу.
 
Додаткову інформацію про проекти та організацію AIESEC можна знайти на офіційному сайті львівського локального представництва за адресою http://www.aiesec.lviv.ua
 
AIESEC - це найбільша та найпотужніша міжнародна, неполітична, некомерційна організація, що розвиває молодь та сприяє вирішенню суспільних проблем. Представлена в 111 країнах світу, організація об’єднує 45 тисяч студентів в 1700 університетах та керована студентами і молодими спеціалістами, що цікавляться лідерством, менеджментом та питаннями світового розвитку.

AIESEC у Львові

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST