У Львові обговорять проблеми дитячого читання і дитячої книги Друк

29 квітня у Львові в межах IV спеціалізованого «Форуму видавців – дітям» пройде Міжнародна науково-практична конференція з проблем дитячого читання і дитячої книги «Дитяче читання і дитяча книга в Центральній та Східній Європі: теорія і практика».

Як повідомили у прес-службі Форуму видавців, у конференції візьмуть участь науковці і практики з Естонії, Латвії, Литви, Польщі, Болгарії, Росії, України, Німеччини. 
 
Мета заходу – обмін досвідом між близькими в геополітичному і соціокультурному аспектах країнами у сфері наукових досліджень та в практичній діяльності, що спрямована на підтримку книжкової культури і культури читання; ініціювання міжнародної співпраці у відповідних напрямах. 
 
Під час циклів семінарів і презентацій, круглих столів та у дискусійних групах заплановано обговорити такі проблеми: дієвість державних програм підтримки дитячого читання в зазначених країнах, ефективність суспільних рухів на підтримку дитячого читання, досвід консолідації зусиль щодо формування у суспільстві позитивного іміджу читаючої людини, сучасний літературно-видавничий процес як аргумент «за» чи «проти» дитячого читання, інноваційна діяльність сучасних дитячих бібліотек, зокрема шкільних, інноваційна діяльність в сфері освіти на підтримку дитячого читання, сучасні засоби просування та реклами дитячої книги, автора, перспективи дитячої книги и читання в кризовий час. 
 
Організаторами заходу виступили Департамент гуманітарної політики Львівської міської ради, Інститут літератури імені Т.Г. Шевченка НАН України, ЛНУ імені Івана Франка, Українська академія друкарства, Українська бібліотечна асоціація, Національна бібліотека України для дітей, Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Львівська обласна бібліотека для дітей, Громадська організація «Форум видавців». 

Громадський Простір

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST