Сформовано рейтинг проектів конкурсу соціально-культурних проектів на 2010р. Друк

Конкурс соціально-культурних проектів Львівської міської ради проводиться вже четвертий рік поспіль. Конкурс проводиться відповідно до “Комплексної програми підтримки громадських організацій».

Метою конкурсу є залучення потенціалу громадських організацій м.Львова до впровадження інноваційних підходів до реалізації соціально-економічної та культурної політики на муніципальному рівні. Конкурс проводиться за чотирма напрямками: «Культура та туризм», «Робота з дітьми, молоддю та сім’ями, фізична культура і спорт», «Розвиток громадянського суспільства» та «Соціальний захист».
 
У 2010 році спостерігається позитивна динаміка збільшення кількості учасників та проектів у конкурсі. Цього року на конкурс соціально-культурних проектів було подано 150 проектних пропозицій від 104 громадських організацій м.Львова на загальну очікувану суму дофінансування проектів від Львівської міської ради – 4 млн. 900 тис. грн.
 
У розрізі за напрямками було відповідно подано:
 
«Культура та туризм» - 55 проектів
 
«Робота з дітьми, молоддю та сім’ями, фізична культура і спорт» - 38 проектів
 
«Розвиток громадянського суспільства» - 16 проектів
 
«Соціальний захист» - 41 проект
 
Оцінка поданих проектів та відбір кращих із них здійснювалась на засіданнях чотирьох профільних конкурсних комісій, до складу яких входили депутати від постійної комісії медицини, освіти, науки і соціального захисту, постійної комісії культури, дозвілля, промоцій, ЗМІ та туризму, постійної комісії молодіжної політики, спорту та оздоровлення, представники профільних управлінь департаменту гуманітарної політики та управління «Секретаріат ради».
 
Критеріями для оцінки поданих на конкурс проектів слугували: 
  • актуальність запропонованого проекту для громади м.Львова,
  • важливість отриманих результатів внаслідок реалізації проекту,
  • доцільність реалізації проекту з огляду на затрачені ресурси. 
Як і у попередньому році, громадським організаціям аплікантам конкурсу була надана можливість представлення та захисту власних проектних ідей безпосередньо на засіданні конкурсної комісії незалежно від розміру очікуваного до фінансування.
 
За підсумками голосувань членів конкурсних комісій, були сформовані рейтинги проектів за відповідними конкурсними напрямками. Результати можна передивитись тут

 Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST