В Києві, Львові та Тернополі з’являться «Студентські посольства» Друк

Мета проекту полягає в тому, щоб сприяти інтеграції іноземних студентів вищих навчальних закладів до українського суспільства та розвитку молодіжного лідерства через міжкультурний діалог.

Команда учасників  проекту «Міжкультурні навігатори»  Британської Ради в Україні, Катерина Ковальчук, Дарина Сижук, Микола Виваль, Свєтлана Колеснікова, Зоряна Слюсарчук та Яна Тяпкіна розпочинають пілотний проект «Студентське посольство» (Student Embassy) в трьох університетах  - Національному Авіаційному Університеті (Київ), Національному Університеті «Львівська Політехніка» (Львів) та Тернопільському Державному Медичному Університеті iменi I.Я. Горбачевського (Тернопіль). 

 
Офіційна  презентація проекту відбудеться 
 
в Національному Університеті «Львівська Політехніка» 24 лютого 2010 року на 15.00 в актовій залі (2-й поверх, головний корпус, вул. Ст. Бандери 12)
 
в Національному  Авіаційному Університеті 25 лютого, о 15.30 за адресою: вул. Комарова, 1, НАУ, корпус 8, ауд. 401. 
 
Проект реалізовується за фінансової підтримки Британської Ради в Україні в партнерстві з проектом Без Кордонів ГО Центр «Соціальна дія», програмою Ерасмус Мундус (Польша), деканатами по роботі з іноземними студентами та органами студентського самоврядування Національного Авіаційного Університету (Київ), Національного Університету «Львівська Політехніка» (Львів) та Тернопільського Державного Медичного Університету iменi I.Я. Горбачевського (Тернопіль). 
 
Контактна інформація: 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  

Unistudy

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST