У Львові реалізовується проект «Подаруй мені мрію» Друк

Сьогодні, 19 лютого, львівське представництво міжнародної молодіжної організації AIESEC розпочинає реалізацію соціально-освітнього проекту «Подаруй мені мрію». Проект проходить за підтримки Львівської міської ради.

Метою проекту «Подаруй мені мрію» є всебічний розвиток дітей-сиріт - підвищення їх прагнення до навчання, розширення знань про зовнішній світ та особливості культур народів світу, розвиток лідерського потенціалу та мотивація їх до саморозвитку. Унікальність даного  соціального проекту полягає у тому, що він має на меті надання не стільки матеріальної допомоги дітям-сиротам, а в більшій мірі акцентується на освіті дітей з дитбудинків.
 
Крім членів організації, до реалізації «Подаруй мені надію» будуть залучені шестеро стажерів із Бразилії, Китаю, Вірменії, Росії та Казахстану, які будуть проводити заняття на різноманітні теми. Мова проекту – англійська, при необхідності з українським перекладом. Триватиме проект з 19 лютого до 28 березня.
 
На сьогоднішній день про свою участь в проекті підтвердили такі дитячі будинки: «Рідний дім» (с. Корналовичі, Самбірського району), Червоноградська школа-інтернат для сиріт, Львівська школа-інтернат №2.
 
В рамках «Подаруй мені мрію» відбудеться круглий стіл на тему “Д іти - наше майбутнє”, виставки спільних робіт дітей-сиріт із художниками Львова і аукціон по завершенні у Палаці Мистецтв. Проект організовується за підтримки Міської Ради та Львівської Обласної Державної Адміністрації.
 
Додаткову інформацію про проекти та організацію AIESEC можна знайти на офіційному сайті львівського локального представництва за адресою http://www.aiesec.lviv.ua
 
Довідка
 
AIESEC - це найбільша та найпотужніша міжнародна, неполітична, некомерційна організація, що розвиває молодь та сприяє вирішенню суспільних проблем. Представлена в 107 країнах світу, організація об’єднує 38 тисяч студентів в 1700 університетах та керована студентами і молодими спеціалістами, що цікавляться лідерством, менеджментом та питаннями світового розвитку.

Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST