У Львові відбудеться міжнародний екологічний форум Друк

Впродовж трьох днів, від 24 і до 26 лютого 2010 року у Виставковому центрі «LEMBERG» відбуватиметься вже традиційний Міжнародний Екологічний Форум «ECO Solutions – new technologies». 

В межах заходу заплановано проведення спеціалізованої виставки «Енергозбереження. Альтернативна та відновлювальна енергетика. Комунальне господарство. Поводження з відходами». Метою Форуму є пошук сучасних засобів оптимального використання енергоресурсів та гармонійного поєднання людської життєдіяльності з органічною потребою збереження довкілля. З цієї точки зору, проведення «ECO Solutions» саме у Львові має цілком логічне підґрунтя: давнє місто розташоване у країні, котра ще не перейняла усі світові ноу-хау з енергозбереження, переробки відходів, очистки стічних вод, а комунальна сфера й інфраструктура Львова подекуди досі перебуває поза контекстом новітніх європейських технологій. Тим часом місто готується прийняти в себе футбольних вболівальників у часі проведення Євро-2012, його мешканці сподіваються на гармонійне поєднання розвитку економіки регіону та комфортного проживання в культурному центрі Східної Європи.

«Для міської ради дуже важливо, що такі події відбуватимуться у нашому міста. Адже на форум приїдуть представники не тільки з різних міст, а й і країн. Ми представимо наші досягнення і досягнення наших партнерів на виставці», – розповіла начальник відділу економічного розвитку Вікторія Довжик.
 
До участі у Форумі запрошені представники Міністерств охорони навколишнього природного середовища, житлово-комунального господарства, економіки, регіонального розвитку та будівництва, обласних державних адміністрацій, міських рад, міжнародних організацій (ЄБРР, USAID, ПРООН, UKEEP, NEFCO), торгових відділів  посольств, міжнародні та українські компанії (власники готелів, приватних котеджів, баз відпочинку, промислові підприємства, комунальні господарства та інші), науковці, громадські організації.
 
Відвідувачам Форуму буде продемонстровано сучасні технології та досвід Польщі, Росії, Німеччини, Австрії, Швеції, Нідерландів, Литви, Латвії, Китаю.
 
«Уже зголосилось понад 200 учасників як з України, так і інших міст», – зазначила керівник проекту «ECO Solutions» Олена Вітрак.
 
Форум під дахом Виставкового центру «LEMBERG»  безсумнівно сприятиме зміцненню співпраці поміж державними установами, освітніми закладами, інститутами та бізнесовими структурами. Офіційну підтримку заходу надають Львівська облдержадміністрація, Львівська міська рада, держуправління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області, Львівська торгово-промислова палата. Організатори Форуму переконані, що саме партнерство влади, науки, бізнесу і громади створить умови для інтенсивного розвитку регіону, розробок технологій безпечних для довкілля, залучення внутрішніх та зовнішніх інвестицій.
 
Офіційне відкриття Форуму о 12.00 24 лютого у Виставковому центрі "LEMBERG", м. Львів, вул. Б.Хмельницького, 176 (заїзд з вул. Кукурудзяної).
 
Додаткову інформацію про Форум та інші події Ви завжди отримаєте у прес-центрі Виставкового центру „LEMBERG”:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , тел. (032) 242-48-91.

Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST