Молоді німці та поляки приїдуть до України "з Європою в чемодані" Друк

Навесні в Україні стартує проект німецьких недержавних фондів «Європа в чемодані». Молодь з Німеччини та Польщі подорожуватиме українськими регіонами та розповідатиме одноліткам про перспективи України в Євросоюзі.

Міжнародна делегація, де буде і українська молодь, відвідуватиме університети, громадські організації, молодіжні клуби, аби подискутувати про майбутнє Європи та визначити роль України в європейському діалозі. Інтерес до проекту надзвичайний, констатують організатори з українського представництва Фонду Конрада Аденауера. 
 
Поїздки Україною почнуться з березня, але вже заявок від молодих експертів на участь у міжнародних дискусіях надійшло так багато, що організатори не знають, як всім зарадити. Керівник представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Ніко Ланґе вважає, що українським молодим людям буде легше порозумітися саме з однолітками та розпитати у них про Євросоюз і перспективи України приєднатися до нього. 
 
«Українська молодь дуже цікавиться Європою та хоче орієнтуватися у відносинах України та ЄС. Вони потребують конкретної інформації. У них буде можливість поставити актуальні запитання»,- зауважив Ланге. 
 
Подібні дискусії Фонд Конрада Аденауера, Фонд Роберта Боша, Європейська Академія Берліна та Польська Фундація Роберта Шумана вже проводили в Україні протягом останніх двох років. Тоді німецькі та польські експерти розповідали студентам про ЄС на Сході та у центрі України. Зараз європейська молодь має намір об’їхати всі українські регіони. 

Громадський Простір

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST