Освітній проект з розвитку HR менеджменту в Україні Друк

У березні 2010 року стартує освітній проект «Hrevolution», метою якого є розвиток освіти у сфері управління людськими ресурсами та стратегічного розвитку HR менеджменту в Україні. 

Організатор заходу - локальний комітет міжнародної молодіжної організації AIESEC- Київ.

Проект «HRevolution» створений для студентів та молодих спеціалістів, які вивчають HR та планують розвиватися у цій сфері. Учасниками проекту зможуть стати 100 чоловік, які будуть відібрані на основі заповнених аплікаційних форм на сайті проекту. Реєстрація триває до 1 квітня. 
 
Освітня програма направлена на виховання майбутніх керівників та на розвиток практичних вмінь, які необхідні в управлінні персоналом. 
 
Програма покриє всі стадії корпоративного HR і надасть глибокі теоретичні знання, практичні навички та інформацію про реалії управління персоналом в Україні для успішного початку кар’єри у цій сфері. 
 
Проект «HRevolution» передбачає проведення майстер-класів, тренінгів та кейсів, які будуть проводити визнані професіонали в сфері HR. Спікерами та тренерами проекту запрошені HR директори та менеджери з найбільших міжнародних компаній, представлених в Україні. 
 
Протягом 6 тижнів студенти не тільки оволодіють цінними знаннями зі сфери управління HR, а й поринуть у реальні бізнес ситуації, під час вирішення кейсових завданням, де від їх рішень буде залежить майбутнє їх організацій. Всі завдання та аналіз їх виконання буде проходити під пильним оком тренерів проекту - експертів у сфері HR. 
 
Проект реалізовується міжнародною молодіжною організацією AIESEC вже другий рік. Багато хто з учасників першого проекту вже успішно працюють у сфері управління людськими ресурсами. Організація AIESEC активно займається створенням і розвитком навчальних програм і освітніх проектів в Україні. 

 AIESEC

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST