Пластовий фестиваль творчості відкрито Друк

Сьогодні, 13 лютого 2010 року, розпочався шістнадцятий фестиваль пластової творчості «День пластуна». У Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини «Погулянка» зустрінеться близько 40 команд, щоб проявити себе у різноманітних конкурсах.

Львівські пластуни започаткували традицію організовувати свято творчості 1992 року. З цього часу, кожного року, пластуни з цілої України приїжджають до Львова, щоб проявити свої творчі здібності та позмагатися з ровесниками. Окрім того, в рамках Фестивалю пластуни зустрічають старих друзів та знаходять нових.
 
Цього року організатори «Дня пластуна» розширили можливості учасників. Вже традиційний театральний конкурс поділили на три частини: академічні виступи (на конкурс  буде відібрано 8 найкращих вистав), мюзикли (пластуни покажуть свої танцювальні та співочі здібності) та конкурс коридорних вистав (ті, чиї вистави не потрапляють в рамки попередніх конкурсів, можуть спробувати себе тут). З таким вибором конкурсів кожна команда зможе знайти свою творчу нішу.
 
Окрім театрального, пластуни зможуть представити свою команду у фотоконкурсі, конкурсі інсталяцій, презентацій, соціальної відеореклами, а також конкурсі «Містер та Міс» Дня пластуна. Відповідно, кожен пластун зможе проявити себе саме в тій частині творчих змагань, яка відповідає його здібностям.
 
Акція відбувається за підтримки Львівської міської ради
* * *
 
Програма на день 1 (13 лютого)       
  
08:30 – 21:00 – Робота  фотогалереї «Пластове життя: Ворхол би плакав» та пересувної  експозиції «Пласт - український  скаутинг» у Паркетному залі      
10:00 - 11:00 – Офіційне відкриття фестивалю в одностроях у Паркетному залі      
11:00 - 12:00 – Урочисте відкриття у Великому залі      
12:00 – 17:00 – Перегляд мюзиклів та презентацій у Великому залі      
12:00 – 17:00 – Інтелектуальний змаг у Кінолекційному залі      
14:00 - 17:00 – Новацький «День пластуна» у Паркетному залі 

Прес-служба Львівської станиці Пласту

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST