Громадська рада освітян і науковців України, ЛОО ВГО Друк

Львівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації «Громадська рада освітян і науковців України» (ЛОО ВГО ГРОНУ) 

Мета організації: сприяння відродженню високого суспільного авторитету, статусу педагога і вченого, підвищення ролі освіти і науки в економічному, духовно-моральному, культурному розвитку суспільства, держави, народу, особистості та захист спільних інтересів своїх членів.

Реалізовані проекти: 
За активної участі членів ГРОН Львівщини проводяться круглі столи на базі Будинку вчених з відзначення ювілейних і пам’ятних дат знаменитих вчених, етнопедагогів, визначних постатей краю і держави.
Члени ГРОН Львівщини брали участь у заходах, які проводив Громадський форум Львова зі збереження історичних пам’яток, збереження приміщень освіти і ремонту фасадів будівель, підготовці і проведення заходів до святкування 750-ліття Львова.
Наукова громадськість за ініціативи Президії ГРОН Львівщини на виконання «Державної програми інформування громадськості з питань Євроатлантичної інтеграції України на 2004-2007 роки» та Указу Президента України про роз’яснювальну роботу серед населення підготовила і провела 19 жовтня 2006 року регіональну науково-практичну конференцію «Український шлях в НАТО і Європейський Союз».
 
Дата заснування:  14.09.2005 р.
Керівники організації: 
1.Бочан Ігор Омелянович – голова Ради ГРОН Львівської області, ректор Львівського інституту економіки і туризму, д.е.н., професор;
2.Яцейко Марія Григорівна – перший заступник голови Ради, голова обласної ради профспілки працівників освіти і науки;
3.Попель Олександр Михайлович –  заступник голови Ради, доцент кафедри теоретичної фізики ЛНУ ім.І. Франка, “Інтелектуально-фаховий форум”,  к.ф-м.н.;
4.Камінський Богдан Тадейович – директор Міжрегіонального училища зв’язку, к.п.н., Голова Асоціації працівників профтехосвіти Львівщини.
Адреса організації: 79007, м.Львів, вул. Менцинського, 8
Телефон: (032) 272–68–80, факс: (032) 272–20–94
E-mail:  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Вебсайт: -
Інша важлива інформація: 

Організація будує свою діяльність на демократичних засадах, забезпечує рівноправність своїх членів, колегіальність у прийнятті рішень. В склад ЛОО ВГО ГРОНУ входять 9 міських і 26 районних організацій. Партнер організації – обласна рада профспілки працівників освіти і науки.

Стратегічні і тактичні завдання в сфері освіти і науки: досягнення пріоритетності освіти і науки; інтеграція української освіти у європейський простір; відродження високого суспільного авторитету, статусу педагога і вченого; підняття якості освітніх послуг через ініціювання розробки законодавчих актів, спрямованих на розвиток освітнього і правового полів, здійснення громадського контролю за дотриманням законодавства про освіту і науку; рівний доступ до якісної освіти усіх верств населення України; внесення пропозицій щодо обсягів фінансування освіти та аналіз їх використання; створення розгалуженої, чітко організованої, структурованої системи первинних осередків і регіональних організацій, які практично здійснюють та вирішують завдання, визначені в Статуті ГРОНУ; налагодження зв’язків, співпраці з органами державної і виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськими організаціями; сприяння інноваційному розвитку держави та інше.

В планах на майбутнє передбачається ствердити пріоритетну роль освітян і науковців у розбудові громадянського суспільства.

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST