Центр "Громадська ініціатива" , ЛМГО Друк

Центр "Громадська ініціатива" Львівська Міська Громадська Організація

Центр "Громадська ініціатива" - громадська організація, створена учасниками правозахисної діяльності у м. Львові, які мали досвід роботи в інших неурядових організаціях, що безпосередньо брали участь в березневих акціях 2001 року "Україна без Кучми", активістами Комітету "За правду", просто ініціативними людьми. До складу організації входять, в основному, юристи-правозахисники, активісти інших громадських організацій, практикуючі правники, молоді адвокати.

Реалізовані проекти: 
  •  Разом з Громадянською кампанією "ПОРА" активісти Центру вели роботу в цьому напрямку. Частина активістів Центру влились в діяльність Громадянської кампанії, і в серпні 2004 року взяли участь у таборі "ПОРИ", де проводились тренінги з цікавих і важливих питань для діяльності "третього сектора", і зокрема кувались кадри революції. Багато учасників табору через декілька місяців стали лідерами, які піднімали людей у кожному з куточків України на захист свого вибору.
  • Центр "Громадська ініціатива" - постійний учасник семінарів, які проводяться для молодіжних та правозахисних громадських організацій. Зокрема восени 2004 року активісти Центру були учасниками семінару «Проблеми реалізації молоддю своїх виборчих прав в межах проекту «Вирішальний вибір», фінансованого за програмою «Демократичні гранти» Посольства США, а також в семінарі "Звернення громадян України до Європейського суду з прав людини", організований Центром правових та політичних досліджень "СІМ" спільно з Гельсінською групою.
  • В травні 2005 року  за підтримки Асоціації молодіжних організацій Львівщини Центр "Громадська ініціатива"  спільно з Головним управлінням у справах сім’ї та молоді Львівської обласної державної адміністрації та Центром „ Меридіан” організував проведення круглого столу „Студентське самоврядування у Львівській області: реалії та перспективи”.
  • Також слід відмітити участь в семінарах присвяченим проблемам боротьби з тортурами і катуваннями, проблемам звернень громадян у конфліктах з органами влади тощо. 
Дата заснування:  1 січня 2001р.
Керівники організації: 
Голова Координаційної Ради Центру "Громадська ініціатива", керівник правового напрямку - Андрій Волинець.
Керівний склад і персонал Центру складають досвідчені правозахисники, в яких за плечима багаторічний досвід роботи у правозахисній діяльності, а також участь у громадсько-політичних акціях. Серед них є досвідчені і практикуючі юристи, представники журналістики, активісти молодіжного руху.
Адреса організації: 79052, м. Львів, вул. Широка, 67/51
Телефон: -
E-mail: -
Вебсайт: -
Інша важлива інформація: 

Ідея створення організації назрівала давно. Пришвидшили процеси політичні події, які почали відбуватись перед президентськими виборами 2004 року, а також не надто ефективна робота інших неурядових організацій у Львові. Крім цього, проблеми були не лише в режимі, який тоді існував, проблеми були і в міста. В жалюгідному становищі перебувало господарство Львова, руйнувалась безцінна історико-архітектурна спадщина, незаконно проходив розподіл власності і землі у місті. Все це змушувало вдатись до рішучих дій.

Важливим було "розбудити суспільство". Разом з Громадянською кампанією "ПОРА" активісти Центру вели роботу в цьому напрямку. Частина активістів Центру влились в діяльність Громадянської кампанії, і в серпні 2004 року взяли участь у таборі "ПОРИ", де проводились тренінги з цікавих і важливих питань для діяльності "третього сектора", і зокрема кувались кадри революції. Багато учасників табору через декілька місяців стали лідерами, які піднімали людей у кожному з куточків України на захист свого вибору.

Центр підтримує тісні стосунки з іншими правозахисними громадськими організаціями Центром політичних та правових досліджень "СІМ", регіональним фондом "Право і демократія", Комітетом виборців України, "Молоді правники", а також молодіжними громадськими організаціями, Спілкою Української Молоді в Україні, Асоціацією молодіжних організацій Львівщини та іншими.

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST