Клуб Династія, ГО Друк

Громадський Клуб інтелектуально-творчої ініціативи (ГКІТІ) «Династія» 

Мета організації: всебічна підтримка і захист законних прав та інтересів підприємців малого і середнього бізнесу України з метою створення стабільної економічної атмосфери в державі.

Реалізовані проекти:
1) втілено іміджевий проект, в результаті якого за два роки стрімко зросла кількість членів Клубу: якщо на кінець 1997 року їх було 31, то в 1998 році - 85, а в 1999 - 168 підприємців. На сьогодні ГКТІ «Династія» нараховує близько 200 членів Клубу – підприємців Львівщини та інших областей України, представників бізнес-об’єднань Польщі, Чехії та Німеччини.
2) видано 2 номери інформаційно-рекламного журналу "Рейтинг". Видання було розповсюджене на ділових зустрічах та виставках, що дало можливість обміну бізнес-досвідом, пошуку нових партнерів і сприяло об'єднанню підприємців як у регіонах України так і закордоном.
3) участь в проекті БІЗПРО, одному із заходів започаткованих Агентством з Міжнародного розвитку USAID. Проект спрямований на вдосконалення напрямків ведення діяльності бізнес-об’єднань з розвитку мікро, малих і середніх підприємств України. Проведено комплекс навчальних заходів з метою покращення взаємодії підприємців з місцевими, регіональними і національними органами влади, що впливають на підприємницьку діяльність. Серед ділового загалу України до участі в програмі були запрошені лише ті організації і об’єднання, що відповідали встановленим БІЗПРО критеріям, а саме: реальна діяльність протягом не менше двох років, наявність не менше
100 членів в організації та її існування на недержавні кошти. Клуб «Династія» відповідає всім вимогам цієї програми.
4) втілення в життя Програми «Адаптація молоді до реалій сучасного бізнесу», яка сприяє талановитій молоді у пошуку роботи на підприємствах членів Клубу. У рамках проекту Клуб став учасником Регіональної Дорадчої ради програми Агентства міжнародного розвитку США з підтримки бізнес-освіти в Україні, створеної з метою обміну інформацією та забезпечення розвитку і підтримки співпраці між підприємницькою та освітньою сферами. Проводиться обмін між українськими та польськими студентами, які не лише проходять курс навчання в іноземному навчальному закладі, але й отримують практичний досвід, проходячи стажування на реально діючому підприємстві за кордоном. 
 
Дата заснування:  26 травня 1996р. 
Керівники організації:
1. Плєсков Михайло- президент ГКТІ «Династія»;
2. Янтурін Рашит- виконавчий директор.
 
Адреса організації: вул. В. Великого, 33,(3 поверх) м. Львів Україна
Телефон: (0322) 64-74-33, 64-39-13, 241-76-36
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 
Інша важлива інформація: 
Для виконання статутних цілей Клуб «Династія» допомагає підприємцям у вирішенні юридичних, фінансово-економічних, маркетингових, інформаційно-рекламних, соціальних питань та безпеки бізнесу. Клуб працює у таких напрямках:
  • правовий захист і консультації;
  • підтримка інвестиційних проектів та рекомендації з нових напрямків підприємницької діяльності;
  • допомога в пошуку надійних ділових партнерів;
  • проведення семінарів, тренінгів для керівництва, бухгалтерів та персоналу фірм членів Клубу;
  • сприяння в організації бізнес-форумів, круглих столів, міжнародних і регіональних ділових зустрічей та виставок;
  • підбір спеціалістів та підготовка кадрів на замовлення фірм – членів Клубу;
  • профорієнтація дітей членів Клубу;
  • організація і проведення вечорів відпочинку, фестивалів, спортивних змагань та інших заходів;
  • допомога в організації охорони господарських об’єктів підприємців - членів Клубу.

Партнери ГКТІ «Династія»: Асамблея ділових кіл України, Українська ділова конфедерація, Судетська Торгово-промислова Палата (Польща), Асоціація «Інтертрейнінг» (Росія), Регіональна господарська палата Північно-східної Чехії (Чехія).

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST