Дитячий альпійський рух, Львівський Обласний Осередок Друк

 

“Дитячий Альпійський Рух України” Львівський Обласний Осередок

Мета організації: сприяння всебічному гармонійному розвиткові особистості, інтелектуальному збагаченню, розкриттю особистих здібностей, зміцненню здоров’я, вихованню дітей та молоді засобами фізичної культури і спорту, пропаганді здорового способу життя, національно-патріотичному та духовному вихованні дітей та залученню їх до екологічної та природничої роботи.

 

Реалізовані проекти: 
Головні здобутки організації – це, передовсім, перемоги у спортивних змаганнях: Не однократні переможці відкритих міських змагань зі скелелазіння, призери тур зльотів «Оснянка», змагань з гірського туризму, учасники республіканських туристичних змагань.
Плани на майбутнє: сприяння та популяризація альпійських видів спорту (альпінізм, туризм, гірські лижі, сновборд, скі-тур та інших видів екстріму в горах), організація та проведення ви шкільних таборів у високогірних р-нах світу (Альпи, Кавказ, Татри і т.д.). 
 
Дата заснування:  30 серпня 1999 року
Керівники організації: 
Головою правління є Тибінка Оксана, інструктор дитячого туризму, розрядник-альпініст;
Долюк Іван – заступник, альпініст;
Оксана Келеман – секретар, розрядниця-туристка зі стажем.
 
Адреса організації: Україна, 79054, м. Львів, вул. Д. Яворницького 11/58 
Телефон: (032) 240-15-62
E-mail: -
Вебсайт: -
 
Інша важлива інформація: 
Львівським обласним осередком ДАРУ опрацьовано ряд освітньо-виховних, національно-патріотичних, оздоровчих, екологічних та інших заходів. Організація організовує чимало цікавих акцій та заходів як всеукраїнського, так і обласного чи районного масштабу.
 
Основні програми ДАРУ: «Перша вершина», «Важко в навчанні – легко в горах», «Прапор України на найвищих вершинах», «З українською мовою до найвищих вершин світу», «Юні альпіністи за  чисті гори».
 
В арсеналі організації налічується до 15 альпійських сімей (тато, мама, я), 7 досвідчених інструкторів альпінізму та туризму, які за участю студентської молоді, що працює на волонтерських засадах, реалізовують дані програми з дітьми та підлітками, які виявили бажання бути членами ДАРУ. Впродовж року проводяться навчальні курси, семінари, практичні заняття для волонтерів. Також при проведенні різних заходів долучаються батьки, задіяні в організації дітей.
 
Львівський обласний осередок ДАРУ  має свої структурні підрозділи в таких містах та районах Львівської області: м. Моршин, Стрийський р-н (с. Довге), м. Радехів та Радехівський р-н, (с. Рихтичі), Пустомитівський р-н (смт. Щирець, с. Лани, с. Верхня Білка). Кожен з осередків налічує до 15 – 20 осіб, а всього 100 чоловік.
 
Основні фінансові партнери:  Управління у справах сім’ї та молоді ЛОДА, відділ молоді ЛМР, відділ спорту та відділ у справах неповнолітніх Львівської міської ради.
Партнери по реалізації заходів та проектів: гірський клуб «Екстрім», «Скеля», дирекція спортивного туризму та ін.
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST