Європейський Молодіжний Парламент – Україна, ММГО Друк

Львівське регіональне представництво ММГО “Європейський Молодіжний Парламент – Україна” 

Основні завдання діяльності:

  • забезпечення участі молоді у всеєвропейських процесах розвитку демократії;
  • поширення інформації щодо європейських та євроатлантичних планів нашої держави;
  • сприяння становленню громадянського суспільства на рівні області та західної України;
  • розвиток лідерських та професійних якостей української молоді.
Реалізовані проекти: 
  • 17.05.2004. І «Школа сучасного європейця» - оглядові лекції по основних засадах діяльності Європейського союзу: економічних, політичних, соціальних, а також відбулася зустріч з директором інституту європейської інтеграції п. Богданом Гудем;
  • 21-22 травня 2004. ІІ Школа сучасного європейця «Нова Європа» відбулися зустрічі з віце-консулом республіки Польща п. Мареком Малюхніком, молоддю Німеччини; другого дня була можливість поспілкуватися з Президентом всеукраїнської асоціації магістрів державного управління, екс-мером Львова В. Куйбідою, консулом королівства Нідерландів Б. Панькевичем, заступником начальника управління з питань внутрішньої політики Облдержадміністрації М.Тарнавським, послом Франції в Україні Філіпом де Сюременом.
  • 29.09.2004. ІІІ Школа сучасного європейця « Демократичні Студії» за участі Повноважного посла Чехії в Україні – Карела Штіндла та Генерального консла Чехії у Львові – Мілана Яндери.
  • 25-27.02.2005. Двостороння регіональна сесія Європейського Молодіжного Парламенту –Україна і Європейського Молодіжного Парламенту – Білорусь. Проводилась за підтримки Львівського палацу мистецтв та Львівського національного університету ім. І. Франка. Участь взяло 40 представників з Білоруської сторони та 20 з Української. Сесія була присвячена проблемам демократії у європейському суспільстві.
  • 24-27.02.2006. Друга регіональна сесія Європейського Молодіжного Парламенту – Україна і Європейського Молодіжного Парламенту – Білорусь. Серед почесних гостей на відкриття завітали координатор програми розвитку демократії в Білорусі, доктор Алан Фловерс, Координатора Європейського молодіжного парламенту – Білорусь Ірене Янкелевич, Леся Гонгадзе, голова громадської мережі ОПОРА у Львові Андрусь Шевців.
Дата заснування:  вересень 2002 р.
Керівники організації: 
Контакти у Львові:
Федина Софія – аспірантка кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби Львівського національного університету імені Івана Франка, магістр політичних наук. (www.ukrainesinger.tripod.com)
Адреса організації: 
Телефон: +38-050-98-97-440
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду    MSN: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Вебсайт: www.eypej.org
Інша важлива інформація: 
“Європейський молодіжний парламент – Україна” (ЄМП-Україна) – це міжнародна молодіжна громадська організація, яка веде активну діяльність в Україні та в Європі. В своїй роботі Організація керується двома основними принципами: позапартійність та демократичність. Це значить, що ЄМП-Україна не підтримує та не підтримується жодною з політичних партій та об’єднань, а також функціонує на засадах рівноправності всіх членів. “Європейський молодіжний парламент – Україна” має неприбутковий статус. Діяльність організації здійснюється за рахунок грантів та благодійних внесків донорських організацій (Реєстрація Мінюсту від 18 лютого 2002 року; де-факто організація існувала та здійснювала свою діяльність з літа 2000 року).
 
Львівське регіональне представництво ММГО “Європейський Молодіжний Парламент – Україна” стало першим серед більш ніж 10 осередків організації, що в 2003р. поточного року було зареєстровано обласним управлінням юстиції в статусі юридичної особи. Фактично представництво здійснює свою діяльність з вересня 2002 року
 
ПАРТНЕРИ ЄМП – Україна:
Представництво Європейської Комісії в Україні, Міністерство Закордонних Справ, Державний комітет України у справах сім’ї та молоді, Верховна Рада України (Комітет з європейської інтеграції, комітет у закордонних справах), Американські Ради, Британська Рада, UCAN, Молодіжна рада - Харків, ГО Центр “Молода дипломатія” – Львів, Організація “Civitas Christiana”, Zielona Góra, Польща, Міжнародний Молодіжний Форум Спільноти Демократичного Вибору.
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST