Жіночі перспективи, Західноукраїнський центр Друк

 Мета організації: забезпечення гендерної рівності в усіх сферах суспільного життя, захист прав жінок, привернення уваги громадськості до проблем жінок та об’єднання зусиль для їх подолання.

 
Реалізовані проекти: 
  •  “Попередження торгівлі жінками (Львівський центр “Жінка для жінки”)” (12.1998 – 04.2004) - проект USAID через Winrock International. Основна мета – привернути увагу громадськості до проблеми торгівлі людьми, створити комплексну програму послуг для жінок-потенційних потерпілих від торгівлі людьми. Проводились тренінги, курси, круглі столи, конференції, масові акції; діяла 24-годинна консультаційно-інформаційна телефонна лінія. Навчання пройшло більше 5 тисяч жінок; проконсультовано більше 20 тисяч жінок. Проблема торгівлі жінками перестала замовчуватися державними структурами.
  • «Попередження гендерної та вікової дискримінації на ринку праці в Україні: навчання та програма дій” (10.2004-12.2005) – проект фінансувався Делегацією Європейської Комісії в Україні. Основна мета проекту – привернути увагу громадськості до проблеми гендерної і вікової дискримінації на ринку праці в Україні. Було проведено перше в Україні комплексне дослідження дискримінації на ринку праці; проведене навчання для спеціалістів з різних сфер по антидискримінаційному українському і міжнародному законодавству, порівняльний аналіз українського і міжнародного законодавства в сфері праці і розробка рекомендацій Верховній Раді України по покращенню законодавства; круглі столи; конференція.
  • “Вивчення і впровадження міжнародних стандартів прав людини в подоланні проблеми насильства в сім’ї в Україні” - (10.2006 – 12.2007) - проект фінансувався Делегацією Європейської Комісії в Україні. Основна мета проекту – розробити комплексний механізм подолання насильства  в сім’ї; ефекти візувати роботу державних служб з потерпілими від насильства в сім’ї; проведення комплексного дослідження проблеми насильства в сім’ї; покращення взаємодії міліції і соціальних служб в подоланні насильства в сім’ї.
Дата заснування:  -
Керівники організації: 
голова Любов  Максимович +38-(067)-67-125-57, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ;
заступник голови Марта Чумало +38-(050)-371-40-55, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ;
головний юрисконсульт Галина Федькович +38-(050)-910-57-55, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Адреса організації: пр. Червоної Калини, 36, 79070 м. Львів
Телефон: +38-(032)-295-50-60, +38-(032)-244-93-21
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Вебсайт: www.women.lviv.ua
Інша важлива інформація: 
Напрямки діяльності організації:
  • захист прав жінок;
  • правова просвіта та доступ до правосуддя;
  • сприяння гендерній рівності;
  • підвищення конкурентноздатності жінок на ринку праці;
  • соціальна підтримка жінок у кризових ситуаціях (насильство в сім’ї та торгівля людьми).
Організації партнери: Делегація Європейської Комісії в Україні, Міжнародна Організація з Міграції, ОБСЄ, Фонд ім.Стефана Баторія.
 
Плани - надалі залишатися найвпливовішою жіночою організацією регіону; при організації буде створено громадський гендерний інститут; ми і надалі працюватимемо у тих же напрямках.
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST