Авто-фан-клуб «ЗАЗ-Козак», ЛГО Друк

Мета організації: клубна робота. 

Реалізовані проекти: 
Протягом останніх п’яти років шоу-програма організації „День народження „Горбатого Запорожця” неодмінно входить до Офіційної програми святкування Дня Львова. У жовтні 2006 році клубне досягнення внесено до Книги рекордів України: у салоні ЗАЗ-965 умістилося 24 пластуни загальною вагою 895 кг). Щорічно організація проводить благочинні акції для дітей-сиріт та дітей з неблагополучних сімей. Для учнів молодших класів двічі на рік проводяться шоу-уроки з вивчення Правил дорожнього руху.  Для львівських сиротинців (2006-2007 рік -- дитячий будинок „Добре серце” с. Новий Милятн) проводиться збір подарунків та необхідних речей.
 
Дата заснування:  1 січня 1983р.
Керівники організації: 
Керівництво ГО „ЗАЗ-КОЗАК” знаходиться у Львові, сфера діяльності поширюється на Західний та Центральний регіони Eкраїни (є філії у Тернополі, Луцьку, Рівному , Івано-Франківську та Києві). На даний момент клуб нараховує 49 членів.
Адреса організації: 79049, м. Львів-49, а/с 10381, вул. Вітовського 25/10
Телефон: 8067 9001111,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Вебсайт: www.zazkozak.com
Інша важлива інформація: 
ГО «ЗАЗ-КОЗАК” є недержавна неприбуткова організація. Головна мета її діяльності - клубна робота. Львівський авто-фан-клуб “ЗАЗ-Козак” об’єднує людей різних професій, зацікавлених у популяризації  та пропаганді автотуризму і автоспорту, підтримці вітчизняного автовиробника, сприянні розвитку міжнародних відносин та інше. 
Один із пріоритетів у роботі клубу – робота з дітьми та молоддю, адже лише зайняття  юнацтва активними формами відпочинку та хобі, серед  яких -- автоспорт та автомоделювання, може відвернути його від наркоманії, алкоголізму та інших лих сьогодення.
Партнери: відділ роботи з молоддю Львівської міської ради та ДАІ області (проект „Безпечна дорога до школи), Генеральне Консульство Польщі у Львові (проект “Міжнародні фестивалі ретро-автомобілів в Варшаві та Лєшно”), Всеукраїнський автомобільний клуб журналістів-автомобілістів ВАКЖ та ГО „Журналістська ініціатива” (проекти „Дорога до Криму” та „Схід і Захід разом”), відділ Культури Львівської міської ради (міжнародний автопробіг „Дорогами бравого солдата Швейка”: Україна-Польща-Словаччина-Австрія-Чехія), обласна організація „Пласту” (книга рекордів України).
 
„ЗАЗ-КОЗАК” – клуб міжнародного зразка, має свій герб, гімн (у виконанні „Пікардійської терції”)
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST