Креатив, БФ Друк

Блігодійний фонд «КРЕАТИВ»

Мета організації: благодійна діяльність та пропаганда національних нематеріальних цінностей.

Здійснення благодійної діяльності і надання матеріальної, фінансової та іншої допомоги фізичним та юридичним особам з питань створення якісно-нових можливостей та способів вирішення резонансних проблем та актуальних питань Львівщини, та мешканців регіону.

Дата заснування:  -
Керівники організації: 
1. Ардель Василь Михайлович, Президент БФК, ТзОВ «Будівельний Альянс», бармен, 80972931463. 
2. Леськів Михайло Мирославович, Заступник Голови Правління БФК, ТзОВ «Мастіг», директор, 80676791686. 
3. Лапка Марія Василівна, Голова Наглядової Ради БФК, ТзОВ У «ЛС», інспектор навчально-методичного відділу, 80679449108.
Адреса організації: 79000 м. Львів, вул. Луцького, 28
Телефон: 80972931463
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Вебсайт: -
Інша важлива інформація: 
Громадські ініціативи реалізації яких ми сприяємо:
 
Центр допомоги дітям – має на меті створення мережі після шкільних та навчальних, безплатних, закладів: спортзали, гуртки і т.п. для усіх дітей, щоб чимось зайняти їх у поза навчальний час, та виявити їх схильності та уподобання, задля подальшого розвитку та удосконалення, з медичним оглядом. Також розробка аналогу існуючій (протягом десятиліть) програми у навчально-виховній та опікунсько-соціальній сферах, за участю практикуючих психологів, вчителів, вихователів, медиків, священнослужителів, військових та ін. спеціалістів, об’єднаних у Науково-Виховний Колегіум, для адаптації цих програм до вимог сьогодення, з зауваженнями самих дітей.
 
Основна ставка робиться на дітей позбавлених батьківської та державної опіки. Для котрих створюватимуться „дитячі містечка”, а не дискридетовані соціальні інституції (сиротинці і т.п.), в очах дітей, їхніми працівниками, та застарілим і узагальненим підходом до навчально-виховного процесу.
Також екологічна ініціатива, відповідно до якої ми прагнемо облаштувати парки Львова згідно садово-паркового мистецтва, котре спиралося на базовий принцип «Візьмімось говорити з природою» (де Лінєм), задля того щоб парки викликали найрізноманітніші емоції, а не виключно огиду, де дешево можна напитися. Діти повинні бачити навколо себе лише прекрасний світ, а не … 
 
На сьогодні, не лише діти-вулиці потребують додаткової опіки, але і сімейні діти обмеженні батьківської любові та суспільної турботи, не повинні сам на сам залишатися із своїми дитячими проблемами, котрі з часом переростають у проблеми дорослих. Задля попередження цього ми і працюємо.
 
Кількість членів БФК – Людей доброї волі, незліченна кількість, адже немає крайньої хати, є – наступна.
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST