Мальтійська служба допомоги у Львові, благодійна організація Друк

 Мета організації: “Збереження віри і допомога потребуючим” – 900-річне гасло Мальтійського лицарського ордену. 

 Реалізовані проекти: 
«Кухня на колесах» - довезення гарячих обідів до місць проживання потребуючих громадян що потребують стороннього догляду 2009
Соціальний центр з надання санітарно-гігієнічних послуг для самотніх малозабезпечених громадян міста 2009
Надання безоплатного харчування 80 малозабезпеченим мешканцям міста (перші страви)
Соціальний центр з надання санітарно-гігієнічних послуг для самотніх та малозабезпечених людей 2008
Кухня на колесах - приготування (Приготування підтримуючого гарячого харчування для самотніх осіб похилого віку, що потребують сторонньої допомоги та догляду) 2008
Створення Центру з надання санітарно-гігієнічних послуг громадянам похилого віку
Надання безоплатного харчування одиноким малозабезпеченим громадянам
Кухня на колесах, 3 проекти

“Благодійна кухня” була першим проектом  МСД. За час реалізації проекту видано вже понад 3 млн. гарячих страв. Для відвідувачів Благодійної кухні, а це переважно малозабезпечені одинокі потребуючі особи похилого віку, щороку організовується Різдвяна вечеря і Великодній сніданок. Цього року розпочав свою роботу проект “Кухня на колесах” - доставка гарячих обідів потребуючим із обмеженням у пересуванні. 

 • Впродовж років Мальтійська служба допомагає інтернатам та сиротинцям області і міста вирішувати нагальні проблеми (ремонти спалень, кухонь, санвузлів, класів; навчальне обладнання та інвентар; подарунки дітям). Перевага надається проектам, що мають характер “Допомога для самодопомоги”. Важливим напрямком роботи є залучення дітей з інтернатів до спілкування з ровесниками (відвідання волонтерами, екскурсійні виїзди з інтернатів, спеціальні розважально-пізнавальні акції). Більше 10 років у грудні проводиться масштабна акція “Святий Миколай – дітям з інтернатів”, яка, окрім Львівської, також охоплює інші області України. Щороку Чудотворець приходить у 50 інтернатів та сиротинців, де проживають понад 6000 дітей.

Від 1995 р. МСД є співорганізатором щорічної молодіжної пішої прощі до Святоуспенської Унівської Лаври, забезпечуючи прочан першими стравами, медичною підтримкою, підтримуючи неповносправних  осіб.
МСД також має досвід успішного проведення інших масштабних акцій, таких як надання допомоги найбільш потерпілим від повені мешканцям Закарпаття та Івано-Франківщини.
 
Дата заснування:  1990 р.
Керівники організації: 
директор організації і керівник проектів Павло Тітко, +38-(032)-275-12-00, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Адреса організації: вул. акад. Богомольця 8/2, 79005 м. Львів
Телефон: +38-(032)-275-12-00
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Вебсайт: www.malteser.lviv.ua
Інша важлива інформація: 
Благодійна діяльність ордену та заснованої ним Мальтійської служби допомоги поширюється на 90 країн світу та 600 осередків. У м.Львові Мальтійська служба допомоги (МСД) розпочала свою роботу у 1990 році продовжуючи втілювати в життя ідеали мальтійських лицарів і посвячуючи свою діяльність потребуючим.
 
Основними напрямками діяльності організації:
допомога дітям з інтернатів і сиротинців;
допомога малозабезпеченим потребуючим особам похилого віку;
допомога особам з особливими потребами.
Мальтійська служба допомоги Львова тісно співпрацює з:
Malteser International, Malteser Hospitaldienst Austria, Rotaria International. Осередки Мальтійської служби допомоги є у Києві, Луцьку, Берегово, Мукачево та Івано-Франківську. Кожним осередком сформовано власну структуру МСД, а напрямки діяльності відповідні до потреб часу і населення.
Продовжуючи українські традиції меценатства, МСД залучає національних донорів до проектів допомоги потребуючим. Серед них основним партнером та жертводавцем є ВАТ “Концерн Галнафтогаз”.
 
Допомога людям в потребі є виявом братньої любові і сподіванням на справедливість у світі. МСД працює над успішним продовженням і розширенням своєї діяльності задля реальної допомоги найбільш потребуючим людям.

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST