Медіа-Клуб, ЛМГО Друк

Львівська міська громадська організація “Медіа-Клуб”

Мета організації: сприяння забезпеченню свободи слова, організація фахового навчання журналістів.

Реалізовані проекти: 
  •  У 2001 році успішно був виконаний проект «Побудова Інтернет тренінг-центру для журналістів з безкоштовним доступом». Він був профінансований Фондом розвитку українських ЗМІ, що керується Відділом преси, освіти і культури Посольства США в Україні.
  • У 2002 році ЛМГО «Медіа-Клуб» розробила і успішно здійснила грантовий  проект “Організація та проведення тренінг-курсу для журналістів з питань правової компетенції та юридичного захисту” за підтримки МАТРА КАП.
Дата заснування:  15 квітня 1999 р.
Керівники організації: 
президент ЛМГО «Медіа-Клуб» - Іван Задорожний
Адреса організації: 79000, м.Львів, пл.. Міцкевича, 6/7,
Телефон: (0322)98-64-50
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Вебсайт: -
Інша важлива інформація: 
“Медіа-Клуб” проводить різноманітні заходи для журналістів, найхарактерніші з них: цікаві прес-конференції, щорічні серії спортивних змагань, наймасовіші з яких літні “Прес-ралі”, в яких беруть участь понад 120 представників 15-ти ЗМІ Львова.
Організація згуртувала навколо себе більшість журналістів Львова, сприяє налагодженню дружніх стосунків поміж журналістами конкуруючих ЗМІ. 
Основоположними принципами існування ЛМГО «Медіа-Клуб» є політична незаангажованість, підтримка об’єктивності і збалансованості інформації, яка подається у засобах масової інформації, захист прав і свобод журналістів у їх професійній роботі, дотримання засад журналістської етики, сприяння принципам демократії, свободи слова і загальнолюдських цінностей. 
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST