Родина Кольпінга, ГО Друк

Мета організації: допомога членам товариства проявити себе християнами у світі через роботу, у шлюбі та сім'ї, церкві, суспільстві та державі; пропонування соціальної допомоги членам об'єднання та суспільству; розвиток та підтримка загального блага усіх, у християнському розумінні.

Реалізовані проекти: 
1) проведення проекту “Реабілітаційний центр для аутичних дітей. 2004 р.;
2) проведення разом з Благодійним Фодом “Відкрите Серце” проекту “Консультаційно-реабілітаційний центр для осіб із загальними розладами розвитку “Відкрите Серце” 2005 р. – праця ведеться до сьогодні.
 
Дата заснування:  27 червня 2002 р.
Керівники організації: 
1.Катерина Островська - голова Товариства “Родина Кольпінга”, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології ЛНУ ім. І. Франка. +38 066 80 81 650.
2.Ігор Островський – координатор з внутрішніх питань,  кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри телекомунікацій НУ “Львівська Політехніка”. +38 066 80 81 651.
3.Галина Мищишин – координатор зовнішніх зв'язків, працівник Управління Земельних Ресурсів у Львівській області. м. Львів. +38 097 30 65 133.
4.Андрій Чорний – молодіжний референт Товариства. +38 097 95 10 965.
Адреса організації: 79071 Україна,Львів, вул. Кульпарківська 141/231 
Телефон: +380-322-64-47-55 
E-mail: -
Вебсайт: www.kolping.cv.ua
Інша важлива інформація: 
Для виконання своїх статутних цілей організація працює в таких напрямках:
проект “Реабілітаційний центр для аутичних дітей” – праця з аутичними дітьми через реабільтаційно-інтеграційне навчання, мета якого реабілітація та особистий розвиток аутичних дітей, а також освітня робота для батьків аутичних дітей;
Консультаційно-реабілітаційний центр для дітей із загальними розладами розвитку за підтримки фонду UCAN;
розвиток волонтерського руху у роботі з неповносправними дітьми;
налагодження контактів з іншими ГО України та Європи з метою розвитку роботи з неповносправними особами;
участь та проведення освітніх семінарів за різними напрямками;
створення навчальних проектів за різними напрямками.
 
Керівництво Товариства ”Родина Кольпінга” знаходиться у м. Львові, сфера діяльності поширюється на м. Львів. Товариство ”Родина Кольпінга” на даний момент нараховує 10 членів, спеціалістів з реабілітації та викладачів університетів, а також осіб з іншими напрямками соціальної діяльності.
 
Партнери Товариства “Родина Кольпінга”: Регіональна спілка “Справа Кольпінга”, “Родини Кольпінга м. Ярослав (Польща) та м. Гамбурґ (Німеччина), Благодійний Фонд “Відкрите Серце” м. Львів.
У майбутньому планується продовження праці з дітьми з аутизмом, проведення різнопланових навчальних проектів та нав'язання співпраці з іншими ГО Львова та України з метою розвитку відкритого на потреби інших осіб суспільства.
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST