Регіональний Центр соціальної адаптації, БО Друк

Мета організації: соціальна адаптація сиріт та одиноких громадян, котрі повернулись з місць позбавлення волі, надання допомоги одиноким громадянам, котрі відбувають покарання в установах виконання покарань, утримання притулку соціальної адаптації для сиріт та одиноких бездомних громадян, котрі повернулись з  місць позбавлення волі, надання допомоги дітям “вулиці”, дітям з сімей алкоголіків та наркоманів, з багатодітних бідних сімей, допомога жінкам які потерпають від насилля, допомога громадянам України, які опинились у скрутному становищі за кордоном. 

Реалізовані проекти: 
 
 
Соціальна адаптація сиріт та одиноких громадян, котрі повернулись з місць позбавлення волі. З 1994 року при БО “РЦСА” діє притулок соціальної адаптації (м. Броди, Об’єкт 580), який розрахований на одночасне перебування у ньому 40 осіб. У притулку соціальної адаптації,  громадянам котрі повернулись з ув’язнення надається допомога одягом, взуттям, місце для проживання у гуртожитку, триразове харчування, медичне обслуговування тощо. За час існування притулку соціальної адаптації в ньому отримали допомогу більше 2300 осіб.
 
Програма “Ковчег” (допомога дітям з багатодітних бідних сімей, з сімей алкоголіків, наркоманів, дітям “вулиці” – м. Львова). Для реалізації даної Програми створено пересувний пункт харчування (автобус “Ікарус” переобладнаний під їдальню). В автобусі діти отримують повноцінне харчування, допомогу одягом та взуттям, медичну допомогу, консультації спеціалістів. 
Консультативний пункт для жінок, котрі потерпають від домашнього насилля. В середньому за рік до Консультативного пункту звертається 60-80 жінок котрі зазнали насилля.
 
 
 
Дата заснування:  липень 1998 р
Керівники організації: 
директор Ігор Гнат БО “РЦСА”, +38-(032)-275-10-51.
Адреса організації: вул. Личаківська, 56, 79010, м. Львів
Телефон: +38-(032)-275-10-51
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Вебсайт: -
Інша важлива інформація: 
Напрямки діяльності організації: 
соціальна  адаптація сиріт та одиноких громадян які  повернулись з місць позбавлення волі;
допомога жінкам які потерпають від насилля, гендерні питання;
праця з дітьми з проблемних сімей, допомога громадянам України, які опинились в скрутному становищі за кордоном.
 
Плани організації на майбутнє: готується новий проект, що має запрацювати у 2009 році – “Пансіонат для одиноких людей похилого віку”. В даний час триває реконструкція будинку, в якому буде розташований пансіонат. Він знаходиться на території Притулку-комуни у Бродах. Реконструкція житлового корпусу підходить до завершення. Вирішення питання щодо отримання коштів на реконструкцію лікувально-адміністративного корпусу.
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST