Лад, ЛМГО Друк

Львівська міська громадська організація "Лад"

Мета організації:  проведення багатопланової діяльності, спрямованої на забезпечення гармонійного розвитку дітей та якісного рівня життя суспільства. 

Реалізовані проекти: 
  •  З 1999 р. ми опікуємось дитячим будинком "Вишенька", с. Жовтанці Львівської області. Нами знайдені меценати, які зробили ремонт у будинку і надалі продовжують опікуватись сиротинцем. Кожного року ми сприяємо кращим випускникам будинку при вступі в навчальні заклади та в працевлаштуванні. 
  • У 2004 році ми започаткували молодіжно-літературний конкурс "Велеско". 
  • У 2006 р. нами, спільно із Будинком дитячої та юнацької творчості Франківського району м. Львова, започатковано дитячо-юнацьку мистецьку студію "Твориладко", в якій діти і молодь: навчаються писати художні твори та сценарії; навчаються акторської майстерности; проводимо круглі столи, зустрічі із письменниками та іншими митцями культури, фестивалі, семінари, табори і мандрівки, дебати на найрізноманітніші теми; а також популяризуємо дитячі твори та залучаємо юнацтво до активної участь у культурно-громадському житті.

Дата заснування:  1999 р.

Керівники організації: 

Голова ГО "Лад" Ольга Володимирівна Банах – тренер Всеукраїнського фонду "Крок за кроком", (міжнародна освітня програма особистісно-орієнтованого навчання та виховання "Крок за кроком"), директор дитячого комплексу "Дивосвіт", т.м. 8-097-599-04-17, т. р. 295-83-27. 
Керівник творчого об'єднання "ВЕЛЕСКО" Остап Стек  –  т.м. 8-097-597-91-58.
Адреса організації: 79053 Україна, Львів ул. В. Великого, 28/22
Телефон: 646-484
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Вебсайт: -
Інша важлива інформація: 
Організація, залучаючи новітні освітні технології та передовий досвід в галузі прикладної психології, педагогіки, охорони здоров’я, співпраці з родинами, захисту прав і безпеки дитини, проводить заходи, тренінги і семінари з громадянської освіти, проблем виховання та навчання, організовуємо табори відпочинку із залученням дітей із малозабезпечених та неблагополучних сімей, сиріт, сільських дітей, розробкою і створенням навчально-методичних матеріалів. 
 
На основі створених творів розробляємо власні презентаційні програми, програми для участі у різноманітних фестивалях, а також для проведення власних мистецьких заходів.
На сьогодні формується творче об'єднання "Велеско".
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST