Міжнародна Федерація Бойового Гопака Друк

Міжнародна Федерація Бойового Гопака

Реалізовані проекти: 

За сприяння керівництва МФБГ, збірна України з Бойового Гопака взяла участь в ІV Міжнародному фестивалі бойових мистецтв, що відбувся у жовтні 2001 році в Південній Кореї. За невеликий час діяльності МФБГ проведено чимало чемпіонатів, змагань та семінарів Всеукраїнського масштабу. МФБГ приділяє велику увагу таборуванню дітей з сімей різного соціального статусу у наймальовничіших куточках України.
Дата заснування:  24 серпня 2001 р. 
Керівники організації: 
1.Володимир Степанович Пилат – президент МФБГ, Верховний Вчитель Бойового Гопака, т.м. +38-067-975-93-00; 
2.Богдан Хруставчук –  голова оргвідділу Центральної Школи Бойового Гопака, т.м. +38-067-676-60-06, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
 
Адреса організації: м. Львів, вул. Стефаника, 8\10,
Телефон: (032) 298-40-48
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Вебсайт: www.hopak.org.ua
Інша важлива інформація: 
Бойовий Гопак – це система духовного та тілесного вишколу, котра з прадавніх часів існувала на українських землях , про що переконливо свідчать славні перемоги наших предків, часто над чисельно сильнішим суперником. Відродження Бойового Гопака у наш час розпочалося у 1985 році, коли львів’янин Володимир Пилат почав систематизувати знання, зібрані по крихтах від українців – майстрів двобою, розкиданих по усьому Союзу. Значну частину техніки вдалося розшифрувати завдяки дослідженню українських народних танців. Саме звідси народилася і нова назва відродженому мистецтву предків – Бойовий Гопак.
 
Бойовий Гопак – багатогранна система тілесного, розумового та духовного гарту, що містить у собі чотири напрями розвитку: оздоровчий – ідеально підходить навіть для осіб миролюбивої та спокійної вдачі, або для людей із вадами здоров’я, які шукають шляхи гармонії тіла і духу. Фольклорно-мистецький орієнтований на творчі особистості, що прагнуть максимально проявити свої здібності, беручи участь у фестивалях, презентаціях та інших показових програмах України та за її межами. Спортивний – напрямок, розрахований на активних та наполегливих людей, які, через утвердження Бойового Гопака на українських та міжнародних змаганнях, прагнуть утвердити славу українського лицарства, відродити козацьку завзятість, правдоборський дух та лицарське благородство. Бойовий – передбачений для кращих майстрів в спортивному напрямку, він окреслює шлях лицаря Святої Борні за торжество Світла, Правди, Добра і Любові.
 
Осередки діють далеко за межами України: в Канаді, Англії, Іспанії, Італії, Португалії та Білорусії. 
 
Бойовий Гопак сьогодні повністю відповідає усім вимогам сучасності: розроблена базова техніка та методика викладання, затверджені рівні майстерності та правила проведення змагань, видано навчально-методичні посібники для учнів та вчителів. Гопак виходить за межі звичайних уявлень про вид спорту чи бойове мистецтво. Бойовий Гопак – це потужний молодіжний рух, що охоплює і об’єднує Українців у всьому світі незалежно від суспільного стану чи рівня достатку, належності до політичних партій чи віросповідання. Багаторічний досвід роботи з дітьми та молоддю переконливо доводить, що система Бойового Гопака приваблює дітей та підлітків своєю незвичністю, захоплює їх технічною довершеністю та спрямованістю на глибинні рівні свідомості, де в кожній людині закладена любов до рідного.
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST