Молода Дипломатія, ГО Друк

ГО Центр «Молода Дипломатія»

Мета організації: формування професійних, кваліфікованих кадрів в галузі міжнародних відносин та соціальної політики. Це створення нового типу молодої людини – дипломата, який вміло та успішно представляти інтереси своєї держави, свого народу, свого оточення, родини, себе як активного члена громадського життя. Це усвідомлення своєї відповідальності пред суспільством і готовність до постійної роботи на благо України.

Реалізовані проекти: 
Важливим досягненням вже протягом 12 років є видання вісника „Молода Дипломатія”, де публікуються, переважно, статті студентів, зацікавлених, як проблемами та векторами розвитку України, так і її місцем на світовій арені, також інтерв’ю з відомими особистостями нашої держави і з-за кордону.
Дата заснування:  1992 р.
Керівники організації: -
Адреса організації: вул. Січових Стрільців 19, А1, м. Львів, Україна, 79000
Телефон: 8 032 239 4189
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Вебсайт: www.yd.org.ua
Інша важлива інформація: 
Центр має чітку, відпрацьовану систему діяльності. Основним та верховним органом Центру є Загальні Збори, що відбуваються не рідше трьох разів на рік. Абсолютна більшість членів „МД” беруть активну участь у роботах тематичних комітетів: Міжнародного права, Міжнародної економіки, Політики і Міжнародних відносин, Зовнішньої діяльності, «Молодіжний простір», Соціальної співучасті. Ефективність роботи координує Рада «МД» через президента, віце-президента, віце-президента з питань розвитку та голів комітетів.
 
Діяльність:
Громадський сектор:
Становлення та розвиток громадського, правосвідомого суспільства.
Впровадження молодіжних та громадських ініціатив.
Співпраця з громадськими об’єднаннями Львівщини та України.
Молодіжний сектор:
Захист прав та інтересів молоді та соціального сектору.
Підготовка молодих кадрів в галузі міжнародних відносин.
Сприяння підвищення професійного та кваліфікаційного рівня молоді шляхом проведення різноманітних тренінгів, семінарів, конференцій місцевого, регіонального, національного та міжнародного рівнів.
Сектор іноземних зв’язків:
Встановлення та розвиток зв’язків з іноземними в науковій, соціально-економічній, культурній сферах тощо.
Сприяння поширенню повнішої та об’єктивнішої інформації про Україну у національних та закордонних засобах масової інформації.
Організація різноманітних студентських обмінів та міжнародних конференцій.
 
«Молода Дипломатія» - це організація, де завжди присутній сильний потенціал, високий ентузіазм, хороший настрій, ініціативність і жагуче бажання реалізації нових ідей, що є головними рисами її членів. Ми відкриті до співпраці і переконані, що великі проекти приносять великий успіх!
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST