Молодий Народний Рух, львівська крайова організація Друк

Львівська крайова організація "Молодий Народний Рух"

Мета організації: задоволення і захист соціальних, економічних, творчих, духовних та інших спільних інтересів своїх членів та сприяння громадськими методами побудові та зміцненню Української Держави як Самостійної Соборної Держави Українського Народу.

Реалізовані проекти: 
Молодий Народний Рух виступив організатором та співорганізатором більше 200 заходів спрямованих на активізацію молоді, популяризацію здорового способу життя. Серед найбільш масштабних можна виокремити проект “Всеукраїнська військово – патріотична програма “Військові змаги молоді” – ідея організації та проведення схожих заходів втілюється в життя з 2003р. Зокрема, в літньому таборі 2006 р. участь взяли близько 200 осіб. Члени організації постійно задіяні у організації подібних таборів спільно з військовим командуванням. Також уже став постійним літній табір у підніжжі Говерли, що цього року об’єднав близько 600 молодих людей з усіх регіонів України. Цього року вперше була організована військово-патріотична акція “Морський Десант. Севастопіль – 2006” на базі Севастопільського військово-морського флоту України Окрім виїзних акцій, Молодий Народний Рух виступає організатором великої кількості круглих столів, конференцій, семінарів, присвячених вирішенню чисельних проблем сучасної молоді.
 
Дата заснування:  1999 р.
Керівники організації: 
керівник Львівської крайової організації “Молодий Народний Рух” Валерій Веремчук 
Адреса організації: 79000 м.Львів, вул.Коперніка, 11
Телефон: (032)298-72-64
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Вебсайт: -
Інша важлива інформація: 
Завданнями організації є: підтримка молоді у реалізації їх проектів і програм; залучення молоді до співпраці з Народним Рухом України; сприяння забезпеченню прав та інтересів української молоді в процесі державного будівництва. 
Чисельність членів ЛКО “Молодого Народного Руху” перевищує 2000 осіб. Керівник Львівської крайової організації “Молодий Народний Рух” Валерій Веремчук уже тривалий час працює у галузі молодіжної політики, тому проблеми, що турбують молодь, йому добре відомі, так само як і оптимальні шляхи їх вирішення.
 
Членство організації повністю забезпечило агітаційну кампанію Президента України Віктора Ющенка в п’яти районах Львова – два районні штаби нашого міста, Франківський та Залізничний, очолювали члени Молодого Народного Руху. В районних штабах Залізничного, Личаківського, Сихівського, Франківського і Шевченківського є голови наших районних організацій. Апарат міського штабу також складався переважно з членів Молодого Народного Руху. Заступник голови ЛКО “МНР” був координатором всеукраїнського проекту вільної ініціативи “Студентська хвиля”, що об’єднав всі молодіжні організації Львівської області навколо спільної мети – перемоги В. Ющенка.
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST