Молодіжний Націоналістичний Конґрес, ВМГО Друк

 

Всеукраїнська молодіжна громадська організація Молодіжний Націоналістичний Конґрес

 

Мета організації: сприяння побудові справді української, національної держави, шляхом виховання молоді та створення української національної еліти. 

Реалізовані проекти: 
Щорічне проведення трьох найбільших польових молодіжних заходів в Україні: теренова гра „Гурби-Антонівці” (травень, до 500 осіб), вишкільний табір „Лисоня (липень, до 300 осіб), табір-джамборі „Повстанська ватра” (вересень, до 500 осіб), куди запрошується молодь з патріотичних організацій. Заходи є відкритого типу і не мають аналогів в Україні. 
Проведення екстремельних мандрівок та вишколів, всеукраїнського екстримального зимового табору “Урай”, дівочого табору “Руса Коса”, реконструкторської мандрівки “Шляхами Армії Безіменних”та чисельних регіональних мандрівних таборів, в умовах наближених до екстримальних, тренові ігри.
Видання молодіжної газети “Терен –Україна”. Також за час свого існування, МНК видав та сприяв виданню понад сотні книжок на патріотичну тематику, в тому числі репринтових видань.
Часто виступає співорганізатором багатьох молодіжних фестивалів, концертів, бардівських та поетичних вечорів: “Шевченко -Фест”, проект “НАШЕ”, Рок-Збір та багатьох інших. 
 
Дата заснування:  
Керівники організації: 
1.Поясик Олександр - голова ЛОО МНК. 
2.Мочурад Андрій – член правління ЛМО МНК, інформ референт.
Контакти: 8(097)945-00-05, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ,
3.Бень Андрій – член правління ЛМО МНК, кадрово-вишкільний референт.
Контакти: 8(063)263-88-28, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
4.Івандівка Василь - член правління ЛМО МНК, організаційний референт. 
Контакти: 8(093)723-98-82.
Адреса організації: м. Київ, 01034, вул. Ярославів Вал, 9 для листів: м. Львів, вул. Пекарська, 49/6
Телефон: 8(063)263-88-28, 8(097)945-00-05
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  
Інша важлива інформація: 
МНК – всеукраїнська молодіжна громадська організація, ідеологічні засади якої базуються на ідеї націоналізму та християнства. 
МНК працює в сфері всебічних вишколів української молоді, захисту їх прав та інтересів, пропаганди ідей українського націоналізму, української культури.

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST