Народна допомога – Львiв, ЛМГО Друк

Мета організації: захищати права, сприяти соціальній інтеграції та надавати допомогу соціально вразливим групам суспільства (бездомні громадяни) у Львові.

Діяльність спрямована на три напрямки: бездомні, особи з особливими потребами, узалежнені.
 
1. Робота з бездомними
У даному напрямку, у тісній співпраці з ЛМГО “Спільнота взаємодопомоги “Оселя”, працюємо на попередження проблематики у м. Львові, проводячи соціальне патрулювання у місті. Цьогорічний проект «Народна допомога без кордонів: - це впровадження моделі соціальної роботи з бездомними у м. Львів» підготує охочих студентів у практичних вміннях, надасть у користування карту бездомності міста та поінформує людей вулиці про послуги які їм пропонуються.
 
2. Робота з особами з особливими потребами
Цьогоріч ми апробовуємо модель соціально економічного підприємства на новоствореній структурі “траспортна служба перевезення для людей з особливими потребами”. Створюємо та не покладаємо надії на майбутнє щодо розвитку служби перевезення та створюємо та надаємо робочі місця та місця для стажування для неповносправних осіб.
 
3. Робота з узалежненими
Інформаційно-освітні тренінги та семінари про Програму “12 Кроків”, як один з кращих світових досвідів у ви здоровленні з алкоголізму. Друк та розповсюджено інформаційних матеріалів про хворобу алкоголізм, про спів-узалежнення та методи одужання.
Тверезе дозвілля. Організовано кілька походів у Карпати. Наприклад Новий, 2008 рік, у горах Карпатах зустрічали львівяни, кияни, полтавчани, а також колишні алко- і наркозалежні з Чернігова, Миколаєва та Керчі. Це стало традиційним відпочинком «за тверезий спосіб життя». Єдиною умовою таких походів – не брати із собою речовин, які можуть змінювати свідомість (алкоголь та наркотики).
 
Реалізовані проекти:
 
Дата заснування:  2006р.
Керівники організації: 
- керівник Тарас Кушнір;
- керівник проектами Юрій Лопатинський.
Адреса організації: 79495, Львів-Винники, вул. Ів. Франка, 69
Телефон: +38-(032)-243-51-03, ф.: +38-(032)-296-33-03
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Вебсайт: www.nardop.org.ua
Інша важлива інформація: 
Партнери:
1. В межах України:
Об’єднання громадян “Народна Допомога” у Чернівцях та Києві, ЛМГО “Спільнота взаємодопомоги “Оселя”, Кафедра соціології та соціальної роботи Національного університету Львівська Політехніка, Львівський обласний державний клінічний наркологічний диспансер, Управління соціального захисту Львівської міської ради, Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян, ГО Товариство Лева, Спільнота Анонімних Алкоголіків.
 
2. Закордоном: 
“Volkshilfe Austria” (Австрія), громадські організації м. Утрехт (Нідерланди).
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST