Опора, львівське представництво Друк

Львівське предстаництво Громадянської мережі ОПОРА

Мета організації: створення високоефективної, самоврядної, незалежної, волонтерської громадянської мережі, яка б стала опорою для розвитку демократичних процесів та громадянського суспільства в Україні.

Реалізовані проекти: 
  • моніторинг дій влади (всеукраїнська кампанія «Україна: рік після виборів. Моніторинг регіонів» (спільно з Лабораторією законодавчих ініціатив та КВУ), Моніторинг позачергових парламентських виборів 2007 р., «Львівщина: два роки після виборів»);
  • реформування у сфері ЖКГ (кампанія “Перший крок до реформування ЖКГ”, ініціювання створення ОСББ);
  • залучення громадськості до процесу розробки стратегії розвитку Львова (діюча кампанія, спрямована на забезпечення публічності розробки Генерального плану міста;участь у підготовці та напрацюванні експертних пропозицій до стратегічних документів розвитку міста;  моніторинг підготовки Львова до проведення Євро 2012);
  • збереження історико-архітектурної спадщини міста (проблема незаконної та самовільної забудови, нищення елементів архітектурних пам’яток та самих споруд);
  • захист прав людини («Забезпечення належного функціонування механізму розгляду скарг громадян на незаконні дії/ бездіяльність працівників міліції у Львівській області», «Моніторинг дотримання статті 8 Європейської конвенції прав людини в Україні», участь у Громадській раді при ГУМВС). 
Дата заснування:  -
Керівники організації: 
мережа працює за принципом багатолідерності, діє під керівництвом Координаційної ради як в центрі так і на місцях. Склад Кординаційної ради у Львові: Андрій Дутчак, Олександр Неберикут, Ольга Стрелюк, Ірина Швець.
Адреса організації: м. Львів, вул. Шопена 4/1,
Телефон: 8(032) 2746314
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Вебсайт: opora.org.ua
Інша важлива інформація: 
Засобом досягнення мети є підвищення індивідуальної відповідальності громадян України за процеси в країні, вироблення ефективних механізмів контролю за владними діями з боку громадськості і сприяла б становленню суспільного балансу в Україні: “Громада ↔Бізнес↔Влада”.
Своїми діями (акціями прямої дії, моніторингом, юридичними консультаціями, просвітницькими кампаніями) мережа втілює в життя європейські принципи впровадження місцевої та державної політики з її відкритістю та прозорістю для кожного громадянина. 
Львівське предстаництво Громадянської мережі ОПОРА є частиною позапартійної, фінаносово незалежної та самоврядної мережі, яка має свої осередки у 14 регіонах України.
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST