Асоціація імплантологів України, ВГО Друк

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація імплантологів України»

Мета організації: 

1. Активне впровадження методу дентальної імплантації в практику лікаря-стоматолога;

2. Пропаганда методу дентальної імплантації серед населення як найбільш ефективний метод заміщення відсутніх зубів.

Реалізовані проекти: 

З 29 по 31 березня 2007 року у Львові проходила «Третя Східноєвропейська конференція з проблем стоматологічної імплантації», яка дала можливість спеціалістам ознайомитись з новітніми досягненнями імплантології, завдяки розвитку сучасних технологій. Організатором конференції є «Асоціація імплантологів України».

До конференції видано друкований збірник «Історії розвитку імплантології в Україні» за матеріалами, поданими від установ та спеціалістів, що займаються імплантологією в Україні.
Асоціація імплантологів України» є засновником науково-практичного видання «Імплантологія Пародонтологія Остеологія».
 
Дата заснування:  14 квітня 2006 р
Керівники організації: 
Президент ВГО «АІУ» - Угрин Мирон Миронович, стоматолог, асистент кафедри ортопедичної стоматології ЛНМУ ім. Данила Галицького; директор Центру стоматологічної імплантації та протезування «ММ».
Президент-елект ВГО «АІУ» - Заблоцький Ярослав Володимирович, доцент кафедри ортопедичної стоматології ЛНМУ ім. Данила Галицького; президент „Асоціації приватно-практикуючих лікарів України” гол. лікар  «Клініки Заболоцького».
Адреса організації: вул.Пасічна, 36а
Телефон: 032 251 21 51 
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Вебсайт: -
Інша важлива інформація: 
На сьогоднішній день зареєстровано 21 обласний осередок ВГО «АІУ». Головами осередків обрані досвідчені  лікарі, кандидати мед. наук, доценти кафедр та професори.

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація імплантологів України» є неприбутковою, добровільною, громадською організацією, яка об’єднує на підставі єдності інтересів лікарів-стоматологів, зубних техніків та інших спеціалістів, діяльність яких пов’язана з використанням методу стоматологічної імплантації та представників виробників обладнання, яке застосовується в практиці таких спеціалістів.

Основною метою діяльності Асоціації є задоволення та захист інтересів своїх членів шляхом об’єднання зусиль для сприяння розвитку і зміцненню всебічного співробітництва її членів; сприяння професійній та науковій діяльності спеціалістів стоматологічного профілю в області стоматологічної імплантації; поліпшенню рівня вітчизняної стоматологічної науки та практики.

 
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST