Триває реєстрація на проект Skills Matter від організації AIESEC Друк

До 15 лютого усі охочі мають можливість зареєструватися для участі в проекті Skills Matter від львівського представництва міжнародної організації AIESEC.

Skills Matter – це проект, що спрямований  на забезпечення якісно нового рівня бізнес-освіти для студентів нашого міста. Головною ціллю даного проекту є надання його учасникам безцінних знань і практичного досвіду для ведення бізнесу, розвиток їх лідерських якостей, а також удосконалення  рівня  англійської мови. 

Проект  в своєму роді унікальний, оскільки поєднує міжнародний досвід і нові можливості вдосконалити лідерські здібності. Проводитимуть тренінги представники львівських компаній і спеціально запрошені іноземні спеціалісти з Туреччини, Бразилії, Китаю та інших країн.

Усі бажаючі мають можливість дізнатися більше про Skills Matter та пройти реєстрацію для участі в проекті відвідавши сайт львівського локального представництва www.aiesec.lviv.ua, у розділі «Проекти»/«Skills Matter», 

AIESEC - це найбільша та найпотужніша  міжнародна, неполітична, некомерційна  організація, що розвиває молодь та сприяє вирішенню суспільних проблем.Представ-лена в 107 країнах світу, організація об’єднує 38 тисяч студентів в 1700 університетах та керована студентами і молодими спеціалістами, що цікавляться лідерством, менеджментом та питаннями світового розвитку.    

AIESEC у Львові

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST