AIESEC стирає кордони – львівські школярі отримують нові можливості для персонального розвитку Друк

10 лютого локальне представництво AIESEC у Львові починає реалізацію загальнонаціонального освітнього проекту – «Світ без кордонів» .

«Світ без кордонів» (World Without Borders) – проект соціального розвитку, що сприяє культурному взаємопорозумінню шляхом ознайомлення українських школярів та студентів з іншими народами та їх традиціями під час живого спілкування з молоддю із різних куточків світу. 
 
Це унікальний освітній проект для молоді нашого міста, основним завданням якого є розвиток лідерських якостей, підвищення рівня володіння англійською мовою та ознайомлення учнів старших класів з існуючими можливостями для допомоги здійснення усвідомленого вибору майбутньої професії. 
 
«Світ без кордонів» проводитиметься у нашому місті уже всьоме. Спеціально для участі у ньому до Львова прибуло 5 стажерів з Бразилії, Туреччини, Вірменії, Тайваню і інших країн, а взяти участь в проекті матимуть можливість близько 220 львівських школярів з 4 різних шкіл.
 
 Додаткову інформацію про проекти та організацію AIESEC можна знайти на офіційному сайті львівського локального представництва за адресою http://www.aiesec.lviv.ua                                                                                                                                   
AIESEC - це найбільша та найпотужніша міжнародна, неполітична, некомерційна організація, що розвиває молодь та сприяє вирішенню суспільних проблем. Представлена в 107 країнах світу, організація об’єднує 38 тисяч студентів в 1700 університетах та керована студентами і молодими спеціалістами, що цікавляться лідерством, менеджментом та питаннями світового розвитку.

AIESEC у Львові

 
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST