Тренінг «Громадська експертиза - ефективний інструмент громадського контролю» Друк

Інформаційно-правовий центр «Наше право» запрошує громадських активістів для участі у навчальному тренінгу «Громадська експертиза - ефективний інструмент громадського контролю», який відбудеться 6 березня 2010 року у Львові.

В рамках навчального тренінгу учасники здобудуть знання та навики щодо поняття, предмету і мети проведення громадської експертизи діяльності місцевих державних адміністрацій та інших органів виконавчої влади, особливостей складення запитів про проведення експертизи та підготовки експертних висновків і рекомендацій, механізмів адміністративного та судового оскарження бездіяльності органів і посадових осіб у проведенні громадської експертизи. 
 
Навчання проводитимуть досвідчені тренери, працівники судових органів, юристи-практики. 
 
Формат тренінгу: інтерактивний тренінг із використання активних методик та практичних кейсів. Тривалість навчання – один день. 
 
До участі запрошуються громадські активісти, представники локальних громадських організацій і органів самоорганізації населення. Перевага надаватиметься представникам організацій, які поширюють свою діяльність на територію окремої області, міста чи району. 
 
Для участі у тренінгу претендентам необхідно надіслати резюме та мотиваційний лист на адресу електронної пошти центру: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 26.02.2010 р. 
 
У мотиваційному листі необхідно вказати досвід професійної роботи претендента, а також обґрунтувати потребу в удосконаленні знань у сфері особливостей проведення громадської експертизи. 
 
Запрошення для участі у тренінгу будуть надіслані не пізніше 01.03.2010 р. 
 
Контактна інформація: 
Інформаційно-правовий центр “Наше право”, 
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , тел./факс: 0(32) 236-70-49

Громадський Простір

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST