Молодь Львова влаштує благочинні акції для допомоги хворим дітям Друк

13 лютого у Львівській філармонії журнал «RIA-Львів» організовує одразу два концерти «RIAльні історії кохання», присвячені Дню Святого Валентина.

У рамках концертів відбудеться> благодійний аукціон «Любов врятує світ», в організації якого допомагає Громадський центр соціально-активних молодіжних ініціатив.

Співатимуть для закоханих найкращі виконавці Львова 2009 року - Андріана, Владіслав Левицький та гурт «Мері». Ведучим вечора буде обличчя Галицької ліги КВН Віталій Новосад. Початок концертів - о 17.00 та 20.00. 
 
Лотами стануть львівські зірки шоу-бізнесу та мистецтва, а партнерами - розважальні заклади нашого міста. Наприклад, можна буде купити вечерю у китайському ресторані з відомим співаком, похід у сауну з дівочим тріо чи гру у пейнтбол в одній команді з рок-групою. Переможці також стануть персонажами найближчого числа журналу «RIA-Львів». Уже погодилися стати «лотами» Владіслав Левицький, Андріана, гурти «Мері» й «EnerG», Zоряна, Василь Васильців, дуети «Шоколадка» і група «Вушка», тривають переговори з іншими львівськими зірками. 
 
Заходу перебуватиме прес-конференція, що відбудеться 10 лютого (середа) у конференці-залі Західної інформаційної корпорації (вул. Вороного, 3, 4-ий поверх), присвячена благодійному аукціону «Любов врятує світ» та концерту RIAльні історії кохання. Учасники прес-конференції – директор журналу RIA-Львів Віталій Новосад, а також зірки львівського шоу-бізнесу: Андріана, Владіслав Левицький, Василь Васильців, групи «Гламур» і «Вушка», Тарас Ших з гурту «Мері», Dj Van Gogh та інші. 
 
Гроші, виручені з лотів, підуть на допомогу відділенню гематології Львівської обласної дитячої спеціалізованої клінічної лікарні, що по вулиці Дністровській, 27. Адже в лікарні, де лікуються найважчі пацієнти - онкохворі діти - через брак коштів на ремонт неможливо підтримувати санітарні умови, є дефіцит препаратів крові «Біовен Моно», катетерів для пункцій спинного мозку та банальних шприців, голок, крапельниць. Дуже потрібен тут апарат для стерильного запаювання магістралей «Fresenius medical care». Апарат запаює пакети з тромбоцитами, необхідні для хворих дітей. На даний момент ці пакети зав'язують, а це нестерильно і призводить до втрати тромбоцитів донорів, які є великою рідкістю. Залежно від обсягу зібраних коштів, результатом аукціону буде закупівля препаратів крові і катетерів, ремонт, а якщо гості виявляться особливо щедрими - можливо, й на дорогий апарат. 
 
Контакти : Орися Дитюк, тел.: (096) 836-12-26, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Громадський Простір

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST