Львівські пластуни запрошують друзів на Фестиваль творчості Друк

13-14 лютого львівські пластуни організовують Фестиваль пластової творчості «День Пластуна». Цього року пластуни з багатьох регіонів України зможуть порівняти свої  творчі сили у вісьмох категоріях.

Традицію організовувати Фестиваль пластуни започаткували 1992 року. Цієї суботи «День пластуна» розпочнеться вже шістнадцятий раз і збере близько 40 команд.
 
Цього року пластуни позмагаються вже традиційних для них конкурсах: фотографії, презентацій, театральному конкурсі. Але окрім того відкриють для себе нові можливості конкурсу краси «Міс та Містер», конкурсу інсталяцій, під час якого учасники зможуть не лише представити свої проекти, а й навчитись чогось нового від найкращих спеціалістів та митців Львова у цій галузі. Також новим є конкурс мюзиклів, який має підтвердити, що пластуни не лише гарно співають, а й танцюють.
 
«День Пластуна» є не лише місцем змагань та конкурсів. Фестиваль започатковувався та продовжує своє існування як місце зустрічі старих друзів, розваг та творчості, у якій зможе проявити себе кожен пластун.
 
Нагадаємо, що минулого року в «Дні Пластуна» взяло участь 1200 осіб. Надіємось, що цього року учасників буде ще більше.

 Портал ГО Львова

фото wikimedia.org 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST