Всеукраїнське об'єднання ветеранів, ЛМГО Друк
Крім соціального захисту ветеранів і пенсіонерів найважливішим завданням вважає виховання особистості українця-патріота своєї Богом даної землі, шанувальника рідної мови, християнської моралі і культурних надбань українського народу.
 
Все це досягається шляхом вивчення та розповсюдженням правдивої історії України, зокрема героїчної історії національно-визвольної боротьби, особливо тих аспектів що раніше були сфальсифіковані.
 
Ветерани найстарішого покоління щиро хочуть з допомогою органів державної влади та інших громадських організацій достойно передавати національну естафету молодшим поколінням. Члени організації систематично виступають перед учнівською та студентською молоддю, здійснюють поїздки ветеранів за участю педагогічних працівників та представників молодіжних організацій до героїчних та пам’ятних місць України.
 
У таких виступах перед молоддю  вшановується світла пам'ять героїв Крут і Базару, розповідається про Батурин і Биківню, Маківку і Конотоп, Саліну і Соловки, голодомори та масові репресії і розстріли українських патріотів спрямовані на планове і послідовне знищення Української нації.
 
Для того щоб повністю і якісно виконувати ці статутні завдання організаціям ВОВ необхідна фінансова підтримка з боку держави та всіх керівників доброї волі згідно до статті 20 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
 
Адреса: 79008, м. Львів, вул. Січ. Стрільців, 3, т.
Телефон: (032)-297-59-93,
Факс: (032)-297-57-47
Голова Львівського міського відділення ВОВ: Ярослав Гера.
Голова Львівського обласного відділення ВОВ: Ярослав Гірник.
 
Львівське міське відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів є найбільшою в місті громадською, позапартійною організацією, має відділення у всіх районах міста, налічує понад 7 тисяч членів, а обласне відділення біля 80 тис. членів. Сповідує українську національну ідеологію і діє в інтересах розбудови та зміцнення Незалежної Соборної Української держави.
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST