Британська Рада у Львові, регіональний центр Друк

Британська Рада у Львові - перший регіональний центр в Україні. Ми працюємо на території Західної України - у Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Волинській, Закарпатській, Чернівецькій, Рівненській та Хмельницькій областях.

Ми в Україні сприяємо розвитку тривалих і взаємовигідних культурних стосунків між Сполученим Королівством і Україною

British Council 
Дата заснування: 23 листопада 1993 р
Адреса: Львівський Національний університет
вул. Університетська, 1
Львів 79602 
Телефон: (00) (380) (322) 964 552  
Факс: (322) 762 915  
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  
 
Інша важлива інформація:
 
ОСВІТА Немає значення, що ви хочете вивчати і у який спосіб Ви збираєтесь це робити - ми можемо допомогти Вам. Дізнайтесь про освітні можливості, стипендії та гранти на навчання у Сполученному Королівстві. Якщо Ви викладаєте англійську – отримайте доступ до професійних мереж та ресурсів.
КУЛЬТУРА ТА МИСТЕЦТВО Цікавитесь мистецтвом, арт-менеджментом, фотографією, театром, літературою, кіно або дизайном? Ми надаємо доступ до найкращого що є в британській культурі.
НАУКА Ви науковець, студент або просто цікавитесь наукою? Ми пропонуємо Вам найсвіжішу інформацію з наукових інновацій через серію подій, проектів та ініціатив.
СУСПІЛЬСТВО Ми співпрацюємо з державними органами та громадським сектором, щоб сприяти поширенню знань та досвіду в урядуванні, захисту прав людини та соціальному залученні. Дізнайтесь більше про те, як Ви можете взяти участь в одному з наших проектів або ініціатив.
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST