Львівська бізнес-школа УКУ потрапила на сторінки Financial Times Друк
Визнане у світі ділове видання - Financial Times - опублікувало статтю про Львівську бізнес-школу Українського Католицького Університету (LvBS).
Пріоритетність розвитку бізнес-освіти, спрямованої на виховання відповідальних підприємців, а не лише на розвиток ефективних управлінців, визнали на міжнародному рівні у виданні Financial Times. 
 
«Одним з аспектів місії LvBS, - пише Юрій Бендер (Yuri Bender) у Financial Times, - є прищепити менеджерам України етичні підходи до бізнесу». Financial Times розповідає, як LvBS розвиває лідерів українського бізнесу за міжнародними стандартами та критеріями професійності у контексті осмислення суспільної та моральної відповідальності бізнесу.
Журналістам Financial Times про LvBS розповідали отець-ректор Борис Гудзяк та директор LvBS Софія Опацька, а також директори компаній-засновниць Віталій Антонов («Концерн Галнафтогаз»), Тарас Вервега («SoftServe»), Ярослав Рущишин («Троттола»). 
 
 «Компанії вважають, що розповсюджена корупція перешкоджає поступу України. Вони кажуть, що навчання менеджерів в етично-орієнтованій школі не тільки забезпечує їхнім керівникам бездоганний баланс морального здоров'я, але й має важливе значення для бізнесової доцільності» - пише  Financial Times про компанії-засновниці LvBS.
 
Львівська бізнес-школа УКУ пишається тим, що творить справді важливі справи, і з її допомогою зростає рівень визнання та поваги до міста, країни і нації загалом.

Львівська бізнес-школа УКУ

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST