Президент підписав закон про студентське самоврядування Друк

Президент підписав закон про студентське самоврядування. Про це повідомив Голова Секретаріату Української асоціації студентського самоврядування Олександр Смирнов.

Закон, який отримав номер 1798-VI, наближає права студентського самоврядування в українських вузах до рівню, характерного для західних сусідів України -- держав-членів Європейського Союзу. 
 
Зокрема, згідно із Законом, органи студентського самоврядування отримують десяти відсоткову квоту у складі вчених рад вузів та факультетів. Також, процедура відрахування та поновлення на навчання студентів і аспірантів має передбачати погодженням із органами студентського самоврядування. Фінансовою основою діяльності студентського самоврядування стануть відрахування в обсязі не менше 0,5 відсотка "спеціального фонду" бюджету вищого навчального закладу. Не менше третини цих коштів витрачатиметься на потреби діяльності 
наукових товариств студентів і аспірантів. 
 
Українська асоціація студентського самоврядування висловлює подяку всім органам 
студентського самоврядування, студентським та молодіжним організаціям, політикам і студентам, які брали участь у роботі над законопроектом та боротьбі за його прийняття, що велася починаючи з 2002 року. 

Громадський простір

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST