«Студент за Студента» відповідає за свої слова та вчинки Друк

Учора, НСОУ «Пласт» поширив заяву про те, що ЛММГО «Студент за Студента» не зміг провести прес-конференцію в приміщенні скаутської організації через недотримання умов її проведення, а тиск від міської влади є лише чутками.

Ми стверджуємо, що ця заява не є правдивою і запевняємо, що жодних порушень ми не вчинили. Тема прес-конференції, місце та час її проведення були попередньо обумовлені з прес-службою НСОУ «Пласт» і не змінювались. Тема прес-конференції різко стала «незручною» за декілька хвилин до її проведення.

Стосовно тиску від міської влади, який НСОУ «Пласт» називає «чутками», ми можемо стверджувати лише те, що джерелом цих «чуток» є саме прес-служба скаутської організації. Адже її голова за декілька хвилин до початку прес-конференції при свідках, в тому числі – журналістах, повідомила про дзвінок з міської влади. З її слів було зрозуміло, що, в разі проведення нами прес-конференції в приміщенні Пласту, буде здійснено тиск на фінансування цієї організації.

Нас не цікавлять стосунки НСОУ «Пласт» з міською адміністрацією, ми не потребуємо пояснення тої інформації, яку поширила прес-служба пластунів, і яку сама ж назвала «чутками».   

Ми не хочемо «втягнути Пласт до політичних процесів», адже намагались лише представити пресі та громадськості звернення 35 громадських організацій до міської влади. Окрім надання приміщення скаутська організація не була причетна до цього звернення.

«Студент за Студента» має за мету ініціювати діалог міської влади та громадського активу стосовно вельми актуальної для Львова теми – розвиток велоінфраструктури. І досягти цієї мети ми намагаємось виключно порядним та діловим шляхом.

Прес-служба "Студент за Студента"

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST