Львівські пластуни не втручаються у політику Друк

Сьогодні, 2 лютого 2010 року, у приміщенні Станиці Львів Пласту - Національної скаутської організації України на вул. Шептицьких, 16 мала відбутися прес-конференція ЛММГО «Студент за Студента». Проте, вона не відбулася через недотримання організаторами попередніх умов проведення прес-конференції.

«Нам довелося відмовити нашим колегам по громадській роботі з ЛММГО «Студент за студента» у проведенні прес-конференції у нашому приміщенні через зміну анонсованої раніше теми. Колеги змінили тему із цілком нейтральної на нову, що могла б зашкодити іміджу Пласту як організації, що надала приміщення для прес-конференції.

Окрім того, ми були змушені відмовити через спробу втягнути Пласт, цілком аполітичну молодіжну організацію, до політичних процесів. Це є вичерпними причинами нашої відмови, а спекуляції щодо тиску на пластунів з боку міської влади можу назвати не більше, аніж безпідставними чутками», - так прокоментував ситуацію, що склалася голова львівського осередку Пласту Роман Пастух.

Нагадаємо, що раніше Клуб велотуристів друзів природи «Рух», Клубу велосипедного туризму «Колесо вітрів» та ЛММГО «Студент за Студента» поширили інформацію про проведення прес-конференції "стосовно ігнорування міською владою «Концепції створення велосипедної інфраструктури м. Львова та методичних засад її впровадження»" у приміщенні львівського осередку Пласту. Така тема прес-конференції не відповідала попереднім домовленостям між Пластом та ЛММГО «Студент за Студента», тому пластуни були змушені відмовити організаторам заходу у наданні приміщення.

Портал ГО Львова

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST